Tesztvezettél ma már? Válaszd a tűzrókát!

Időről időre beszámolunk a böngészők körüli ügyekről, legutóbb januárban volt téma. Szerettek rókázni? Akkor van egy jó hírem és egy rossz. Ezúttal azért került ismét terítékre, mert a Firefox kijött a 60-as verzióval a felejthető 59 után. Le is teszteltük gyorsan. Hogy nektek ma már ne kelljen! Kezdjük az elejéről, unalmas teljesítménytesztek, itt semmi nem … Continue reading Tesztvezettél ma már? Válaszd a tűzrókát!