Sztálin virágai

És most nem az orgonára gondolok. Minden forradalmárnak, diktátornak és tömeggyilkosnak van egy olyan időszaka, amikor még nem az a hobbija, hogy milliókat küld a halálba, hanem valami olyasmi, amivel mindannyian azonosulni tudunk. Na jó, hétfőnként az előbbivel is képes vagyok azonosulni, csak ritkán van rá módom. Hitler festett (állítólag rosszul), Sztálin pedig verseket írt … Continue reading Sztálin virágai