Tévedések a téli gumiról

A téli gumi nem jó. Egy olyan kompromisszum eredménye, ami rontja a féktávot, de legalább nem esel le az útról. A marketingen túl semmi bizonyítéka nincs annak, hogy 7 fok alatt a téli gumi hatékonyabb, jobb lenne, mint a nyári. Száraz és nedves útfelületen a nyári gumi egy-másfél zebrányi távolsággal jobb -5 fokban is, mint … Continue reading Tévedések a téli gumiról