Egy szemétdomb
Ismét nálunk koncertezett a Metallica, már megint nem voltam kinn. (more…)
Kértek egy kis Nick Cave-et a pofátokba ?
Az elmúlt hetek zeneposztjainak tükrében feltűnő igény merült fel (alapvetően bennem), hogy a mai jóéjtposztban…
Nem csak Marley gyerekei választották a zenei pályát
Steven Seagal is úgy érezte, hogy a hét danos aikido-mesterség mellé azért elfér még valami…
Megbánt dolgok
Tudjátok mi az, amit bánok? (more…)
Bűnösök!
Hölgyeim és uraim, Nina Simone! (more…)
Lead Zeppelin
Tudtátok, hogy azért lett Led Zeppelin, hogy a hülye amcsik nehogy líd zeppelinnek ejtsék? (more…)
Fiatal voltam, kellett a pénz
Szép álmokat. (more…)
Jazz reggeli
A hihetetlen népszerűségre való tekintettel megismételjük a jazz-reggelit, ezúttal Django szabadul el. (more…)
Szilvuplé
Ma este a lányoknak kedvezünk. Pucér pasis középkor. (more…)