Egy bögre zongora, tejjel és cukorral
Jazzreggeli! (more…)
Visszatérünk az alapokhoz
A Deep Purple mindig is fasza volt, miért lett volna épp rossz az In Rock?…
Sweet leaf
Oké, ez lehetne egy cigaretta is, de mivel szombat van, legyen több. (more…)
Friday song – álmomban két palánta voltam és egymás bibéjét poroztam be
Annyira ártatlanul indult.: ชั่วโมงต้องมนต์ (more…)
Hors d’oeuvre – zene előételnek ébredezéshez
Jó reggelt, ma is egy csodaszép hétfőre ébredtünk! A hét ötödik hétfője. (more…)
Szerdai vörös hajú lány
Aludjatok jól! (more…)
Kurva rég keltünk Jazzre!
Hát itt az ideje Antonio Carlos Jobimot hallgatnotok! (more…)
Luca
Igor már volt, de nem áll tőlünk messze sem Leo sem pedig a vörös lányos…
Ez történik, ha az ember harmincasként tizenévessé válik
Mostanában viszonylag sok punkot hallgatok, sajnos még régi Tankcsapdát is. (more…)