Diary of Dreams
Aludjatok jól. (more…)
Egyedi jó8 zeneposzt
Az olvasóinkénR*t és kommentelőinkénR*t mindent. Egyedi kívánságműsor, legközelebb a 3000-es posztnál lehet kérni. (more…)
Sweet dreams
Már csak egyet kell aludni. (more…)
Vasárnapi híreink
Képzeljétek, pont tegnapelőtt lett kedve a 444-nek is a Little Bigtől posztolni valamit. (more…)
Diplomacy failed
ft. Tarja (more…)
Az éjszaka
Emlékeztek? Írtam a Morphineről. Szinte biztos, hogy Kiss Tibi többet hallgata, mint én. (more…)
8mm
Ébredezéshez (more…)
The Human Equation
Az Ayreon mindig kicsit furcsa volt, nem meglepő, hogy rockoperával is jelentkezett - méghozzá olyan…
Best Of You
Velem meg ez jött szembe, van olyan bűnözés, mint a Let the Sunshine in. A…