×

Diplomacy failed

14 comments

comments user
Christian Baldr

Pont ezt írtam a Bernárdnak.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Tarja nem először szerepel nálunk jóéjt posztban.
    https://holdkomp.hu/tarja-karacsonyra/
    Bernarddal van pár közös kattanásunk: az olasz énekesnők, a Nightwish és a vikingek. És persze a Queen.

      comments user
      Christian Baldr

      Akkor mondanám, hogy ezek az én kattanásaim is.
      Vagy pölö:
      https://www.youtube.com/watch?v=ERsjRsCBlBo

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Na de kérem, egy koloratúr szoprán hogy jön ide?

          comments user
          Christian Baldr

          Sajnos sehogy nem jön ide. Pedig szívesen megoperálnám…

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          5 oktáv hangterjedelmű a kedvesem (aki egy lány).
          Egyetlen ilyen mondat után úgy kivágnád a magas Cét, hogy még csak te is néznél.

comments user
Bernard Black

megint.

https://www.youtube.com/watch?v=8VgLKXD-BoY

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Szeretném befonni a szakállamat.
    Na várjunk, nincs is szakállam.
    Akkor befonhatom a tiedét?

comments user
vau

Ive got another confession to make: asse tom h mi van

comments user
combo

Én csak Bartókot hallgatok, és azt is csak a Spektrumon.

comments user
Ziles Gizi

Nick Sax beszippantott majdnem egész éjszakára.

You May Have Missed