×

Elkapni a pillanatot – fotográfia

Elkapni a pillanatot – fotográfia

A címlapkép egy egész menő zombiapokalipszis így esetére. Nem más, mint a riói olimpia úszócsarnoka.

Elképesztően jól néz ki, naplemente megvolt már talán és azt gondolnád a harmadik VBK után, hogy jártok, aztán jön a reggel. Smink és hangulatvilágítás nélkül.

És a józanodás.

Pont ugyanolyan kopár, mint a többi riói úszóstadion.

Ne érjen csalódás.

 

 

11 comments

comments user
Fehér Mátyás

Na, itt a zimankó.

comments user
taro

hát igen, a sötétség megszépíti néha a dolgokat….

comments user
ApuElcseszettÉleteVagyok

na.
ez annyira durva hét volt, hogy iszok egy sört.

comments user
ApuElcseszettÉleteVagyok

láttátok az új léghűtéses porsche boxermotort?
egy műtárgy.

    comments user
    Lókuki

    Nem. Viszont a kétezres évek legelején cseréltem kuplungtárcsát a Trabant 601 Speciálomban. Sportkormánya volt és Fiesta ülései.

      comments user
      superuser

      Ha két különböző nicken jössz be egy IP-ről, akkor is kiraklak.
      Viselkedj.

    comments user
    Ziles Gizi

    Ha mostanában egy boxeralsót látnék, simán rákiabálnám, műtárgy!

comments user
Magister Ludi

Balaton, északi part, 23 fok, erős szél, a hajam még mindig tart..

    comments user
    vau

    Dettó.

      comments user
      Magister Ludi

      most mondanám, hogy nézzetek be, de nagy családi parti van készülőben mindenféle vendégekkel. Bár kaja valszeg jutna, mert itt minden túl lett méretezve.

You May Have Missed