×

3 érv mellette

17 comments

comments user
Kedves Koala

és viszont

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Nem lehet minden jó8 a Burzum-War.
    Akkor mi maradna a keresztyén ünnepekre?

      comments user
      Kedves Koala

      tudok egy remek grúziai depressive black metal bandát, remek az ilyen borongós téli éjjeleken

        comments user
        R2#metoo

        címet kérek!

          comments user
          Kedves Koala

          Psychonaut 4! nem bánod meg, kecijó

          comments user
          R2#metoo

          Légy áldott az infóért! Ez valami kibaszott nagy zene!!!

          comments user
          Kedves Koala

          szerintem is csodálatos, örülök ha tetszik 🖤🔥💯

comments user
ApuElcseszettÉleteVagyok

RIP Starman.
Bekapta az első fejlövést… https://uploads.disquscdn.com/images/4dbc3c6df409bb38bdfaa88890a8877184ac9a0065d4a7ca5c449a5bc691664f.jpg

    comments user
    Kedves Koala

    bárcsak én is ott lehetnék az űrben! persze nem Teslában, hanem mondjuk Trabantban

      comments user
      ApuElcseszettÉleteVagyok

      “…bárcsak én is féllábú kislány lehetnék… – de erre már gondolni sem mert…”

        comments user
        Kedves Koala

        😀 😀 💯👌remek idézet, én is nagyon szeretem Jókait!

          comments user
          ApuElcseszettÉleteVagyok

          a bablevese is kiváló…

comments user
taro

☕☕☔

comments user
Kolyok12

hát ez valami rémesen szar – bocs. simán el tudom képzelni, hogy két évvel később cobain meghallotta és ennek a hatására harapott rá a puskára.

comments user
orizatriznyák

Borongós, de tűrhető reggeltet! Miért iszunk ma rovat; Buga László orvos Buga Jakab rokona? csak kérdem, mert érdekel…

    comments user
    Gab

    Ne érdekeljen, igyál!:)

      comments user
      orizatriznyák

      Van egy Jameson minim, de kóla meg nincs hozzá, így jöhet a már megszokott íz pálinka formájában.

You May Have Missed