Valami bűzlik Dániában
Valószínűleg holland kereskedők szarták tele azt a két hordót, amely nemrégiben került elő egy dániai…
Komor Zoltán: Szar meló, avagy van abban valami vérfertőző, ha az ember a családtagjai ürülékét nyomja ki a seggén
Odalép hozzám egy vicces kedvű férfi az utcán, és azt mondja, ad 5000 forintot, ha…
Tényleg muszáj segget törölni?
Tényleg. (more…)
Tudjátok, mi az a dendrotelma?
Nem valami vidám csehszlovák manó, hanem egy lyuk. (more…)
Ha írnék naplót
egész biztosan elefántszarra rónám a soraimat. (more…)
Egy jó fagyi…
A helyzet az, hogy én utálom a fagyit. (more…)
Seggtörlő applikáció
Letöltök egy seggtörlő appot a mobilomra, hogy ne kelljen budipapírral szerencsétlenkednem a digitális korban. (more…)
Gone in 30 seconds – R.I.P pandás budipapír
Megláttam álmaim kék budipapírját a közértben. Megvettem. El is lopták. (more…)
Ezt a kanadai nőt nem hagyták szarni
A Tim Hortons gyorsétteremlánc dolgozói nem tudták, hogy a tűzzel játszanak. (more…)