Miért utálom a képregényfilmeket?
Mert egytől-egyik szarok. Tudom mit beszélek, egy egyhetes betegség során végignéztem az összeset. (more…)
Lajkával a hegyen
Elvittem a Leica D-Lux Typ 109-et Tirolba. (more…)
Klassz hírek szerdára
Egyrészt meglett Peti. (more…)
Az élet csupa meglepetés
Mert mi is történik velünk egy átlagos kedd este? (more…)
Újabb Sony pletykák!
Aki esetleg 24-105-ért rohanna a boltba félmillióért, az még ne kapkodja el a döntést! (more…)
Az Excel útvesztője
Maxiumra járatott, felesleges alaposság mintapéldánya következik. (more…)
Peti elveszett!
Breaking! Peti átúszott a folyón. Elvitte a fényképét innen a házból. (more…)
Három óriásplakát?
Erősen kezdek: a Három Óriásplakát Ebbing Határábán (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri) egy istentelenül, kibaszottul…
Egy hétfői történet
A cigaretta megégette az ujjait. A kezeit. A lábait. Az arcát. A testét. Mindenkinek kellemes…