×

Itt a megoldás, ha valakinek csak egy kicsit akarsz boldog karácsonyt kívánni

Itt a megoldás, ha valakinek csak egy kicsit akarsz boldog karácsonyt kívánni

Elkészült ugyanis a világ legkisebb karácsonyi üdvözlőlapja. Természetesen britek készítették.

Az országban eddig is hosszú és nyomasztó hagyománya volt a karácsonyi üdvözlőlapoknak – ebben a műfajban a viktoriánusok voltak igazán kreatívak. Nem is csodálom, hogy ezek után jó ötletnek tűnt egy tizenötször húsz mikrométeres lapot készíteni, a kész lapon egy hóember látható, valamint a „karácsonyi üdvözlet” felirat. A korábbi csúcstartó 200-szor 209 mikrométeres volt, akinek ez tűrhetetlenül nagynak tűnt, most fellélegezhet. Az mondjuk jó kérdés, hogy honnan tudod, ha kapsz egy ilyen lapot.

Nem is tudom, én a magam részéről inkább megmaradnék a látható, de totálisan értelmezhetetlen karácsonyi lapok világában.

Semmi különös, csak egy szarvasbogár keringőzik egy békával
Semmi sem jeleníti meg jobban az ünnepi hangulatot, mint egy úriembercékla
A retardált fasírtnak hiába dugtak két palackot a seggébe, a kés sem állította meg

 

Boldog új évet kíván az esernyős krumpli

47 comments

comments user
SpaceWolf

Nem is az a kérdés, hogy mit szívtak. Hanem az, hogy hol vették?!

    comments user
    Bernard Black

    az első képeslap mondjuk még tetszik is. a szarvasbogarakat tökre bírom, és egy hippipohók szolgáltatja nekik a muzsikát

      comments user
      ApuElcseszettÉleteVagyok

      én arra tippeltem ezzel kapcsolatban, hogy az óriás muslinca annak örül, hogy ma nem ő van az étlapon…

comments user
ApuElcseszettÉleteVagyok

British engineering – meg a faszom.

comments user
orizatriznyák

Akik olyanokat esznek reggelire, hogy paradicsomos bab, tükörtojás, sült gomba, sült paradicsom, kolbász és szalonna meg répát tennének a pörköltbe, azoktól bármi kitelik.

comments user
orizatriznyák

Jobb híján lehet megnézem a gyilkos kobold című filmet kétszer, csak, hogy teljen az idő. Na nem mintha nem ugyanúgy telne, de most kipróbálom.

comments user
The Winter Soldier ⭐

Nem bírtam rájönni, mik azok a pszichedelikus képek a médiatárban.

comments user
:/

Kinek volt még a mai az utolsó munkanapja idén?
https://78.media.tumblr.com/e3a5a4809cdd4931c7cacbcb3de421b8/tumblr_mn4f9aJNai1s5h9x0o1_500.gif

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Ottrohaggyá meg….

    comments user
    orizatriznyák

    Kafa.

      comments user
      :/

      Mind ez nem jöhetett volna létre, ha…

        comments user
        orizatriznyák

        …nincs a provident, ha más munkahelyed van, ha anno nem alakul ki a bolygó, ha…és még számtalan kérdés….szóval, szabad a gazda.

          comments user
          :/

          Ja, nem 😁 Ilyen oszkár díjas köszönetnyílvánítós nagymonológra akartam csak utalni..

          comments user
          ✪☼­­

          Ha nem rúgják ki.

    comments user
    Bernard Black

    ki dolgozik ma este is kilencig? na ki?

      comments user
      :/

      Fogalmam sincs – tippelek – a hetes busz sofőrje? 😊

        comments user
        orizatriznyák

        Bernard a hetes busz sofőrje?

          comments user
          :/

          Nem tudtad?
          Emiatt van a becsípődése a pohókokkal, számolgatja öket a szélvédőn 😐

          comments user
          orizatriznyák

          Most már így világos. tényleg nem tudtam.

          comments user
          ✪☼­­

          Holdbusz.

      comments user
      ✪☼­­

      Ki dolgozik reggel 7-ig? Na ki?

        comments user
        orizatriznyák

        Ki nem dolgozik most? Na ki?

        comments user
        :/

        Ezt tudom, a pék 😊

          comments user
          ✪☼­­

          Jajj, neeem. Az a sző, fon nem takács, te..

      comments user
      The Winter Soldier ⭐

      Úgy érted, kinek kellene dolgoznia, ahelyett, hogy a holdkompon lóg?

        comments user
        Bernard Black

        elolvastam a horoszkópomat. azt írja, hogy ne igyak, egyébként is fel fogok fázni és problémáim lesznek a pisálással, és valószínűleg hamisított kínai szarokat sóznak rám a karácsonyi bevásárláskor.

        kösz, hétfő!

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Milyen jó neked. Nekem bezzeg nincsenek problémáim a pisálással. Meg egyébbel se.

    comments user
    Ziles Gizi

    El sem tudom képzelni, hogy létezik ilyen 🙁

    comments user
    vau

    Gyakorlatilag az utolsó fûszálakat tettem keresztbe, de tuti fognak szórakoztatni még faszságokkal.

      comments user
      :/

      Lényeg, hogy a nehezén akkor már túl vagy 😊 Az utolsó igazi hétfő is elmúlt, idén már nem lesz több.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Remek választás a ruha. Blueish. 🙂

    comments user
    egyedi

    nekem még van 2+1 🙁

comments user
taro

az a fasírt szerintem a híres angol karácsonyi puding

    comments user
    Ziles Gizi

    Na a híres angol puding nekem egy érthetetlen fekete lyuk marad, míg világ a világ.

      comments user
      taro

      vannak benne jó dolgok is meg fura dolgok is.

comments user
★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

Ilyenkor bezzeg senki nem is kíváncsi, hogyan fókuszáltunk egy szúnyogra. Pásztázó elektronmikroszkóppal.
Labortárs kérdi: az ott nem a pöcse?
Mondom, nem az talán a szívó-nyaló szájszerve.
Nem értek a rovarokhoz, dddeee szerintem a borospalacklábú, villával nyakonszúrt pite ennél is bizarrabb.
Elektronmikroszkópozott szúnyogpöcs?
Sehol nincs.

You May Have Missed