3 érv mellette
Steinway & Sons és Tori Amos
Nirvana Smells like teen spirit cover 1992-ből.
Szép álmokat.
Aludjatok jól!
Steinway & Sons és Tori Amos
Nirvana Smells like teen spirit cover 1992-ből.
Szép álmokat.
Aludjatok jól!
Nem lehet minden jó8 a Burzum-War.
Akkor mi maradna a keresztyén ünnepekre?
tudok egy remek grúziai depressive black metal bandát, remek az ilyen borongós téli éjjeleken
Psychonaut 4! nem bánod meg, kecijó
Légy áldott az infóért! Ez valami kibaszott nagy zene!!!
szerintem is csodálatos, örülök ha tetszik 🖤🔥💯
RIP Starman.
Bekapta az első fejlövést… https://uploads.disquscdn.com/images/4dbc3c6df409bb38bdfaa88890a8877184ac9a0065d4a7ca5c449a5bc691664f.jpg
bárcsak én is ott lehetnék az űrben! persze nem Teslában, hanem mondjuk Trabantban
“…bárcsak én is féllábú kislány lehetnék… – de erre már gondolni sem mert…”
a bablevese is kiváló…
hát ez valami rémesen szar – bocs. simán el tudom képzelni, hogy két évvel később cobain meghallotta és ennek a hatására harapott rá a puskára.
Borongós, de tűrhető reggeltet! Miért iszunk ma rovat; Buga László orvos Buga Jakab rokona? csak kérdem, mert érdekel…
Van egy Jameson minim, de kóla meg nincs hozzá, így jöhet a már megszokott íz pálinka formájában.
You must be logged in to post a comment.
17 comments