Bombón, a kávé
Fölfedeztem egy jó kis kávézót.
Illetve kedves barátnőm mutatta meg. A tulajdonos csaj kolumbiai, és mint ilyen, a kávé a vérében van, elnézést a képzavarért.

Ez egy szokványos reggeli. Briós, cappuccino, frissen facsart narancslé

Ez pedig spanyol módra készült kávé, alul cukrozott, sűrített tej, rajta eszpresszó. A neve; Bombón
Velem a kávé előtt nem lehet szóbaállni, különben gyilkolok.

És hogy mire képes egy nő, ha nem jut kávéhoz?

Nem tudom hibáztatni őket. De amint kávéhoz jutok, szebb lesz a világ.




Post Comment
You must be logged in to post a comment.