×

Kedd délutáni tingli-tangli

Kedd délutáni tingli-tangli

Azt hiszem ez a kedd nem váltotta be a reggel hozzáfűzött reményeket. Vannak napok, amikor nehéz az egzisztencializmusba kapaszkodni, ha egyszer az elemi szükségleteid, mint az iCloud backup sem működnek. Ha most rádió lennénk, akkor bemondanám, hogy két perc múlva háromnegyed öt, köszönöm Nancy. Amit ilyenkor tehet az ember, hogy berakja az egyik leglelakottabb Kispál albumot és hallgat némi Tingli-tanglit. Mert a Zsákmányállat mellett sajnos elhomályosodott a Levesek porból és a Tingli-tangli is. De tényleg ez van…

24 comments

comments user
D. Pin Trouble

Fel a fejjel!

https://www.youtube.com/watch?v=ZoA7c4_dvGY

comments user
orizatriznyák

Nincs az az elbaszott kedd, hogy én Kispál albumot hallgassak.

comments user
ApuElcseszettÉleteVagyok

mit érdemel az a megrendelő, amelyik szórakozásból cseszi szét a napod azzal, hogy bár mindenki tudja a dolgát, kurvára dolgozni kellene, menjél csak oda és bokázzál ott, meg jópofizzál a semmiről?
nem akarok trágárkodni, pedig tudnék…

    comments user
    vau

    Ugyanaz, aki hozzáköti az airwatch azonosítást valahogy a telefonszámhoz, ezért ha a szimkártyád megbassza magát, akkor a telefon is.

comments user
Bernard Black

Nagyon kevés olyan kocsmát ismerek budapesten, ahol in flames szól, de ez ilyen téli menedék, amikor tele van mindennel a tököm.

    comments user
    vau

    Boldog azok, kik már délután hatkor ihatnak.

      comments user
      Bernard Black

      Mentálisan rákészülök a bármire. Meg holnap elutazom, a vonaton még próbálok írni, meg este is

comments user
ApuElcseszettÉleteVagyok

kívánja a testem az alkoholt, azt hiszem a jövő héten resetelek egyet.
nem érdekel a száraz november.

comments user
orizatriznyák

Jobb híján kénytelen leszek megnézni a Jurassc World című filmet.

    comments user
    Magister Ludi

    vezekelsz valami miatt?

      comments user
      orizatriznyák

      Szóval akkor ne nézzem meg? 🙂

        comments user
        Magister Ludi

        de, mindenképpen!
        ha nem vársz túl sokat, nem fogsz csalódni

          comments user
          orizatriznyák

          Úgy érzem nincs miért vezekelnem.

          comments user
          Magister Ludi

          nem mintha össze lehetne hasonlítani az almát a körtével, de pl. sokkal jobb, mint a Fury (amit most láttam nemrég)

          comments user
          orizatriznyák

          Azt elkezdtem vagy kétszer/háromszor, de nem sikerült megnéznem.

          comments user
          Magister Ludi

          na. ebben legalább vannak dínók.

          comments user
          orizatriznyák

          Igen, olyan ami álcázza magát. 🙂 Durva volt.

          comments user
          Magister Ludi

          🙂 az állatos rész jó, a háttérsztori fos

You May Have Missed