×

Last cup of sorrow

Last cup of sorrow

Vannak olyan csütörtök délutánok, amikor bele kell törődni a megváltoztathatatlanba, amikor nyilvánvalóvá válik, hogy nincs esély arra, hogy visszafordítsd a dolgokat, úgysmint a megsemmisült backupodat, az iphoneod operációs rendszerét sem tudod downgradelni jailbreakhez és a jelenlegi, 10.3.3-mas változathoz, amiben bevezetésre került egy új filerendszer egyáltalán nincs törés, ezért nem lehet közvetlenül hozzáférni a filerendszerhez aztán, hogy a címzés megsemmisült, hogy után még a lemezről összebogarászd a fileokat. Hogy egy spontán példát mondjak.

Ilyenkor be kell tolni egy duplaviszkit, félrebaszni mindent, azt mondani, hogy “gyere töki, menjünk bowlingozni”, és Faith no moret betenni.

https://youtu.be/FtIwfugF1zw

Faith no more, cup of sorrow, kétezer kép. Na, az embernek legyen stílusa.

22 comments

comments user
taro

úgy érzem, ez nem a te heted volt 😐

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Csak vissza kell menni fotózni. A templomok és fák csak nem szaladtak el azóta.

comments user


Oooh, child, things are gonna get easier,
Oooh, child, things’ll get brighter…

comments user
Kolyok12

van olyan, hogy minden összejön.
https://www.youtube.com/watch?v=qCkBIWRG2mg

comments user
★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

Van egy oldal, kapom tőlük a méleket, hogy vesznek 15 dollárért ép kijelzős ájfónokat, törött kijellzőst 5 dollárért.
Ha összetöröd is jól jártál. Igaz, 45 dollár a postaköltség.

comments user
orizatriznyák

Ebből a duplaviszkit értem.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Kezdetben volt az ájfón. A zenelejátszó ájpod és egy teljes kijelzős, tárcsázógombok és fizikai billentyűzet nélkül szerkezet szerelemgyermeke. Futott rajta egy Unix verzió, a BSD. A jailbreak (egyfajta törés) azt jelentette, hogy amikor szar munkát végeztek az Apple fejlesztői, a közösség elvégezte helyettük. Létrejött a Cydia alkalmazásbolt, ahonnan olyan ravaszságokat lehetett letölteni, mint a copy-paste. Meg még ezer más dolgot.
    Aztán SFTP-vel be lehetett lépni a fájlrendszerébe és tényleg amit ott láttál az egy mini BSD volt, otthonos annak aki szereti. Máig tudom a belépési jelszót, mert az közös volt az iTunes miatt.
    Aztán valahol félrementek a dolgok, az Apple igen bepipult, amikor egy bűnügy kapcsán kijelentették, hogy semmi pénzért nem törik fel az iPhone-t (asszem sima ötös volt), amit egy terrorizmussal gyanúsítottól foglaltak le. A CIA nem volt rest, izraeli hackerekkel tízmillió dolláros 0day töréssel hozzájutottak a híváslistákhoz, üzenetekhez.
    Ezen a ponton született a döntés, hogy akkor lófasz mindenkinek a seggébe, fájlrendszer csere.

      comments user
      vau

      És mostanság nincs jailbreak, de bemountolni se tudom semilyen oprencerbe, hogy recovereljek.

      Hú, remélem erről a mondatról is lesz screenshot.

comments user
SpaceWolf

Fakk. Pedig reggel megörültem, hogy van esély. 🙁

    comments user
    vau

    10.3.3-ra nincs jailbreak, szal megbaszhatom. Kértem új telefont, ezt most őrizgetem egy pár hetet, hátha lesz rá még az idén.

comments user
mokusON

nemtom én inkább lemegyek egy angyalföldi kiskocsmába meginni a harmadik söröm a haverommal és bosszankodni az nb3-as szinvonalú második félidején a luxemburg – magyarország csodálatos mérkőzésének..

    comments user
    vau

    Ha korábban szóltál volna most odamennék bebaszcsizni.

      comments user
      mokusON

      hát gyere, van fél órád a félidőig. villamos a barátod.

comments user
vau

Elkezdtem egy cikket Székely Laliról erre lehozza a 444. A gecik most már nem csak az MTA-t meg a holdkompot olvassák, de a gondolataimat is. Szily Laci lécy ne csináld.

    comments user
    SpaceWolf

    Pereld be a gecit, ez nem állapot!

comments user
Bernard Black

na ez.

You May Have Missed