Szerelmet vallottam a falábú nőnek
Megfeneklettem a gyalázatban… Bazmeg! – mondom – Neked falábad van!
Ma reggelre egy különlegesen könnyed alterral készültem, mert az mégse járja, hogy minden nap steaket reggelizzünk, néha kell a zabpehely is a kávé mellé. Szóval élvezzétek, mert jól passzol a tegnapi kalózoshoz!
Küldeném mindenkinek, de főleg csak neked, kislány!
Mindjárt túl vagyunk a hét szarabbik felén, figyeljetek oda!



Post Comment
You must be logged in to post a comment.