×

Szerelmet vallottam a falábú nőnek

Szerelmet vallottam a falábú nőnek

Megfeneklettem a gyalázatban… Bazmeg! – mondom – Neked falábad van!

Ma reggelre egy különlegesen könnyed alterral készültem, mert az mégse járja, hogy minden nap steaket reggelizzünk, néha kell a zabpehely is a kávé mellé. Szóval élvezzétek, mert jól passzol a tegnapi kalózoshoz!

Küldeném mindenkinek, de főleg csak neked, kislány!

Mindjárt túl vagyunk a hét szarabbik felén, figyeljetek oda!

 

 

You May Have Missed