×

Lányaink a Holdon

Lányaink a Holdon

A holdkomp eredetileg elég fiús oldalnak indult.

Amikor mentek a kezdeti beszélgetések, miről is írjunk napi 3 posztot, akkor űrhajózás, fotózás, autók, cuccbuzulás, ilyesmik mentén gondolkoztunk és persze senki nem tudta merre hogyan.

Grafomán majmokat összezártok írógépek elé, valami kisül belőle.

És aztán egyszer csak lettek lányaink. Hogyhogynem volt az első, őt nagyon szerettük, remélem majd visszajön.

És nézzétek csak meg, mára hová jutottunk! A fiúkat nem sorolom, a lányainknak viszont nagy-nagy köszönet mindazért, amit az évben összeraktak posztokban, kommentekben.

KingaA nagyon komoly tartalmakkal köszönt be, Winter hozta a meglepő fordulatokat, Póninál jobb gasztro igazolásunk nem is lehetne. Jött PszichoTimi és lassan ott tartunk, hogy a lányaink jobbak mint az egész szerki volt korábban.

Sokkal színesebb lett tőlük az oldal, valahol mostanra mindenki megtalálhatja a neki tetsző kontentet.

Januárban becsatlakozik taro, lassan akkora lesz a szerkesztőségünk mint valami rendes online sajtóterméké, közel egy tucat szerzővel, fiúk-lányok vegyesen.

És ez mindenféle kényszeres egyenlősdi helyett önmagától alakult így és azt szeretném, ha maradna ugyanez a lelkesedés és lendület, mert valami olyasmi történt, amire tényleg senki nem számított.

A kommentszekcióról se feledkezzünk meg. Nagyon jók a kommentelőink, ott is szerencsére rengeteg a lány.

Nem szeretnék elárulni nagy hadititkokat, számunkra is döbbenetes volt az a látogattság, amit sikerült összehozni. Április közepén költöztünk a mostani tárhelyre, 207 ezer view-n vagyunk túl, 43000 kommenttel, 1172 posztra.

Nincsenek szavak, de tényleg.

Nélkületek, kedves és lelkes olvasók és kommentelők nélkül ez nem jöhetett volna össze, so many thanks.

<3

– blue –

121 comments

comments user
The Winter Soldier ⭐

Jó lesz, ha végetér ez a nagy karácsonyi szeretet ünnepköre, és visszazökkenünk a cinikus faszomszopdle állapotba… de addig is, most elérzékenyülve törölgetem a nózimat, és nagyon boldog vagyok.

comments user
The Winter Soldier ⭐

Ja, és köszönet ezért a gyönyörű posztért.

comments user
orizatriznyák

https://i.imgur.com/s1bPyFJ.gif

comments user
taro

most kéne abbahagyni a karácsonyi whiskyzést 😜

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Én kissé radikálisabban fejeztem ki magam, de kb. dettó.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Még reggel írtam, aztán eljöttünk vendégségbe. Most kajakóma. 🙂

    comments user
    Gab

    És áttérni a karácsonyi whiskeyre… 😜

comments user
Bernard Black

ráadásul akkora az egyenlőség, hogy dolgozik nálunk egy ionágyús robot meg egy kutya is. és többek között egy fahéjas csiga is kommentel.

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Kihagytad, hogy van egy szovjet kiborg bérgyilkosotok is.

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Kommentelnek itt eprek és számjegyek is.

    comments user
    orizatriznyák

    Mi ez az itóka?

      comments user
      Ziles Gizi

      Ha megmondom dobsz egy hátast. Baszki ez legalább 1 éves vagy kicsit régebbi kép. Ez vajsör. A Corvin moziban ittam. Soha többé nem szeretném ezt átélni.

comments user
SpaceWolf

Most csak azért lettem kihagyva a felsorolásból, mert pöcsöm van!? Há’ ezitten diszkrimináció!!! Na ide se jövök többé…
😀

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Legyen pöcsöslányos poszt is?

      comments user
      SpaceWolf

      Vedd úgy, hogy kurvára nem szóltam egy szót se… Boldog karácsonyt!
      😉

        comments user
        Bernard Black

        megoldás lehet az is, ha rácsapod a vasajtót. igaz, hogy senki nem járna vele jól, de akkor is

          comments user
          SpaceWolf

          Na még megvárom a vaut, hátha neki is lesz valami jó tippje.

      comments user
      Ziles Gizi

      Szerintem kéne.

        comments user
        SpaceWolf

        Biztos, hogy nem!

          comments user
          Ziles Gizi

          Ők vannak, léteznek, tehát jár a cikk. Tudományos alapon!

        comments user
        rontóbogár

        ha lesz akkor kell elmennem vakációra

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Holnap. Délután négykor.

          comments user
          rontóbogár

          az a kóma ideje egyébként is 😉

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Nem tudom, mi bajom, de temetőbogárnak olvastalak.

          comments user
          rontóbogár

          lehet hogy közeleg a végem 😉

      comments user
      The Winter Soldier ⭐

      Lesz.

comments user
nulla

Baszki, Winter egy lány?!?!?!?
Most egy világ omlott össze bennem! 😀

    comments user
    SpaceWolf

    Azt mondják.

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Sose mondtam ilyet.

      comments user
      nulla

      Aztat irja a cikk! Vagy mar a szövegértelmezés sem megy nekem?

        comments user
        The Winter Soldier ⭐

        De, azt írja.

          comments user
          nulla

          Na jo, akkor most megnyugodtam!

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Még nem fenyeget aggkori demencia.

    comments user
    Magister Ludi

    Belül valójában mindenki egy kislány. De Blue biztosan.

comments user
Magister Ludi

Mindent értek. Kék a fázis.

comments user
Ziles Gizi

Kiválasztottam a legmegfelelőbb filmet a szeretet ünnepére. Hóember az a címe, skandináv és kurvára komor és lehangoló meg még fosatós is. De nem tudom abbahagyni.

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Majd írd meg lécci, ki a gyilkos. Csak takard ki valahogy a szöveget, van rá tag.

      comments user
      Ziles Gizi

      Azt nem tudom csinálni, úghyogy majd csukd be a szemed lécci!

        comments user
        The Winter Soldier ⭐

        Pont hogy én akarom elolvasni, szóval többieknek kell becsukniuk a szemüket.

    comments user
    Bernard Black

    tavaly vagy tavalyelőtt a fight clubot néztem meg, holnap estére szerintem lejjebb eresztem a lécet, és megnézem végre a bátor kis kenyérpirítót

      comments user
      Ziles Gizi

      De a kádba majd ne vidd magaddal!

        comments user
        Bernard Black

        nem vagyok én perverz, fürdeni a mikróval szoktam

          comments user
          egyedi

          kaptam egy hajszárítót, ha kéred, kölcsön adom

          comments user
          taro

          látom, téged is megszállt a karácsony szelleme…

          comments user
          egyedi

          most végeztem a rokonlátogatással, gondolhatod…. 🙂

          comments user
          Bernard Black

          sajnos holnap már visszatérek élőhelyemre, ebben a jó hír az, hogy ott van egy kedvenc karácsonyi kísértethistóriás könyvem, elég rövid, de nagyon vicces, szóval lehet, hogy a karácsonynak erről az oldaláról is megemlékezünk majd egy ajánló formájában. ha nem karácsonykor, hát a két ünnep között

          comments user
          taro

          én is visszatérek nagyfaluba, de én már várom ☺

          comments user
          Bernard Black

          kibírnám, ha nem kéne szilveszterig melózni.

          comments user
          taro

          én melóhelyen pihenem ki a családot ☺

comments user
egyedi

lelket simogató ez a poszt 🙂

comments user
Blue

Én eddig erre miért nem tévedtem?
Sziasztok 🙂

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Welcome. 🙂

      comments user
      The Winter Soldier ⭐

      Ő a másik éned?

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Nem ismerem.
        De minden olvasónak örülünk, főleg ha még kommentel is.
        Én maradok a kisbetűs blue(straggler), nem fogtok szerintem összekeverni. 🙂

          comments user
          Blue

          Á, akkor te vagy a drusza. Bocs, ha keveredést okoznék mégis, nem szándékos! 🙂

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Ráadásul eper az avatárod, mint egyedinek…

          comments user
          Blue

          Látod. Ő egyedi, én sajna nem 🙂

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Dehogynem, szerintem rajtad kívül nincs más kék eper.

          comments user
          Blue

          Ha csak úgy nem… 🙂

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Kedves kis hely ez a komp, hidd el, elférünk.
          Csak ne lepődj meg ha gyakran elő-előkerül a blue név itt a kommentekben, így ismertek meg.
          Olvasgass bátran. Elég sok marhaságot összehordtunk, a tag felhő esetleg segít a kezdeti lépésekben. 🙂

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          “elég sok marhaságot összehordtunk”

          Kérem, én itt komoly munkát végzek….

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Erre térjünk vissza holnap 16:15 körül. :))

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          …. tudományos kutatást végzek, és a mondott időben annak az eredményeit fogom publikálni.

          comments user
          Blue

          Nem lepődöm, beilleszkedem 🙂

        comments user
        Blue

        Én a CsakMintTe, csak most már inkább csak mint én, Blue, mert lényegében mindig is az voltam 🙂

    comments user
    raspberry- a málna

    Neked való hely, itt általában tunnak helyesírni. :o)

      comments user
      Blue

      Nekem is ez volt az első benyomásom 🙂

      comments user
      The Winter Soldier ⭐

      Hogy mit akarsz te az én melleimmel, és Gizi lábaival?

        comments user
        raspberry- a málna

        Basszus, pedig töröltem :o)

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Ha beírsz egy kommentet, akkor a rendszer eltárolja.

          comments user
          raspberry- a málna

          Legközelebb megfontolom 🙂

    comments user
    egyedi

    szia itt 🙂

    comments user
    Tarzan von Habsburg #2

    figyu málna mi van a 44en? kb egy hónapja bannoltak de leszartam viszont most látom h másokat is 😀

      comments user
      Blue

      A málna még a 4-en van 😛
      Meg vannak ezek a furcsa eltűnések mostanság, más újdonság nincs odaát, pont olyan, mint eddig.

        comments user
        Tarzan von Habsburg #2

        biztos valamelyik fogyatékos benyalta magát modnak és most ördögien kacarászik hogy megmutathatja jól nekünk

          comments user
          Blue

          Na még az is lehet.

        comments user
        Tarzan von Habsburg #2

        ugyanitt whitelistás discus felhasználót vennék 😀

          comments user
          Gabi999 O1G

          Van 2 tartalék .
          Melyiket szeretnéd ?
          :))))

          comments user
          Tarzan von Habsburg #2

          mindegy csak tudjak kommunikálni 🙂
          és köszi

          comments user
          Gabi999 O1G

          Bocsi . túllőtem

          Vicc volt .
          A Jarjarbinsk-et és a Pumuklit , mindenki a személyemhez köti
          És mindegyik fut .

          sorry

          comments user
          Tarzan von Habsburg #2

          meh

    comments user
    Gabi999 O1G

    naba+. Tényleg fele banda átjött. Legalábbis akiket szeretek .

comments user
raspberry- a málna

Oké, de mikor látjuk Winter melleit és Gizi lábát?

izé: lábait :o)

comments user
Vaníliás Póni Puding

Jajde riszpekt póni vagy 🙂 <3

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Te is meghatódtál? 🙂

comments user
Qu’vatlh

Nocsak… mennyi ismerős név….

TWS, hiányoztál a 444-ről!

(Ex-LiveLongAndProsper)

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Na nézz oda! Jön az egész 444-es törzsgárda? Üdv!!!

      comments user
      egyedi

      ha így haladunk, sokan leszünk 😀 jó, hogy sok a szerző. a fiúk kifekszenek

        comments user
        The Winter Soldier ⭐

        A holnapi posztomtól amúgy is.

          comments user
          egyedi

          :)) Komor Zoli után te vagy a másik 😀

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Pedig nem kedvelem az írásait.

          comments user
          egyedi

          én is a tieidet kedvelem jobban :)) nekem ő sok

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Kint van mindig a bizarro tag.
          Bernard igazolt kortárs novellistákat, Komor Zoli és olasznevű Timi is helyet kaphat, szerintem teljesen rendben vannak.
          Persze, lehet túmaccs sokaknak, de mondjuk aki Bulgakovon szocializálódott, az inkább csak velük együtt kacag.
          Az írásaik komoly értékek ám és picit valahol tényleg büszke is vagyok, hogy bernardnak köszönhetően itt publikálódnak.

          comments user
          egyedi

          félreértesz. ez nem kritika volt az oldallal szemben. és néha nevetek rajta én is. van, amikor meg gondolom, hogy ez már túlment. de pont az a jó itt, hogy mindenki felvállalhatja a saját ízlését. nem vagyunk egyformák, és mégis jókat tudunk beszélgetni

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Nagyon sajnálom, hogy Koala már nem ír ide, kapott egy ösztöndíjat, viszi a doktorit, tőle kaptunk egy igazán remek Nietsche posztot. Nietsche pont a középszerről írt leegyszerűsítve úgy, hogy mi a lét értelme, ha csak marad nekünk a középszer? Szedált hétköznapok cél és értelem nélkül.
          Az egyik legjobb poszt volt itt a kompon.
          Arra akarok kilyukadni, hogy ki kell tudni lépni a komfortzónából, túl akár az irónián.
          https://holdkomp.hu/a-fiatal-nietzsche/

          comments user
          egyedi

          azt írtam már, hogy ami betű, azt én elolvasom. szóval akár olyat is, ami nem biztos, hogy magamtól eszembe jutna. Zolit is elolvasom, meg vau fényképezős posztjait is, amiből néha egy szót sem értek 🙂 és nem gondolom, hogy a középszerű dolgok érdekelnek csak. bár tény, hogy én nem vagyok olyan sziporkázó, mint ti

        comments user
        Gabi999 O1G

        má megint ?
        Má megint a fektetésen jár az eszed ?

          comments user
          egyedi

          legfeljebb magamat, meg a gyereket. betegség van itt napok óta

          comments user
          Gabi999 O1G

          🙁

      comments user
      Qu’vatlh

      Gondoltam, megnézem a régi arcokat… 🙂

    comments user
    Tarzan von Habsburg #2

    és itt is bannolnak ha orbánozol vagy kocsismáté buzi?

      comments user
      ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

      Senkit nem bannoltunk orbánozásért, mert itt senki nem orbánozik.
      Bárkit kirakok a gecibe, mindig meg fogom indokolni, hogy miért, nincs olyan ban, hogy valaki indokolatlanul lenne kirakva.
      Annyit kértem, hogy mindenki viselkedjen.

        comments user
        Tarzan von Habsburg #2

        és abban mi a poén?

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Ha beleszarsz a pianínóba, onnantól úgy meséljük, hogy művészet.

          comments user
          Tarzan von Habsburg #2

          ezt nem értem de bennem a hiba. te ilyen főbroki vagy itt? csak mert akkor tudom kinek kell nicenak tettetnem magam 😀

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Ott a diszkusz nickem mellett, hogy “MOD”. 🙂

        comments user
        Gabi999 O1G

        korrekt

    comments user
    Gabi999 O1G

    Nocsak . Te is ideértél ?

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Na nézzenek oda…

You May Have Missed