Átlagos szerdai nap
Vörös hajú lánnyal.
Aludjatok jól.
Szép álmokat!
Vörös hajú lánnyal.
Aludjatok jól.
Szép álmokat!
Ha nem lett volna olyan hollywood-i (szerk: családi matinés) vígjáték, ahol ennél komolyabban abuzálnak hullát, igazat is adnék neked.
Így viszont ez is egy gag.
Nem sokan szokták hiányolni a komorzolis írásokat, főleg nem úgy, hogy nincs is hétfő. 🙂
tényleg, most nem volt hétfőn. vagy csak én nem jutottam odáig?
bernardunk lebetegedett, talán nem annyira feltűnő, de fele legénységgel visszük a kompot: vau is külföldön (hoz haza remek témákat majd meglátjátok), nagy riszpekt a többieknek, wolf viszi az elejét, winter amit tud hozzárak, hát én meg hozom a szokásos shitposztokat. Hétfőtől lesz teljes megint a csapat, addig viseljétek. 🙂
én csak este jutottam ide minden nap, így örültem, hogy van mit olvasni 🙂
You must be logged in to post a comment.
8 comments