×

Átlagos szerdai nap

8 comments

comments user
egyedi

ez kicsit komor

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Ha nem lett volna olyan hollywood-i (szerk: családi matinés) vígjáték, ahol ennél komolyabban abuzálnak hullát, igazat is adnék neked.
    Így viszont ez is egy gag.

      comments user
      egyedi

      úgy is írhattam volna, hogy Komor, bár annyira nem morbid

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Nem sokan szokták hiányolni a komorzolis írásokat, főleg nem úgy, hogy nincs is hétfő. 🙂

          comments user
          egyedi

          tényleg, most nem volt hétfőn. vagy csak én nem jutottam odáig?

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          bernardunk lebetegedett, talán nem annyira feltűnő, de fele legénységgel visszük a kompot: vau is külföldön (hoz haza remek témákat majd meglátjátok), nagy riszpekt a többieknek, wolf viszi az elejét, winter amit tud hozzárak, hát én meg hozom a szokásos shitposztokat. Hétfőtől lesz teljes megint a csapat, addig viseljétek. 🙂

          comments user
          egyedi

          én csak este jutottam ide minden nap, így örültem, hogy van mit olvasni 🙂

comments user
taro

☕☕🌁

You May Have Missed