Diplomacy failed
ft. Tarja
Aludjatok jól.
Szép álmokat!
ft. Tarja
Aludjatok jól.
Szép álmokat!
Tarja nem először szerepel nálunk jóéjt posztban.
https://holdkomp.hu/tarja-karacsonyra/
Bernarddal van pár közös kattanásunk: az olasz énekesnők, a Nightwish és a vikingek. És persze a Queen.
Akkor mondanám, hogy ezek az én kattanásaim is.
Vagy pölö:
https://www.youtube.com/watch?v=ERsjRsCBlBo
Sajnos sehogy nem jön ide. Pedig szívesen megoperálnám…
5 oktáv hangterjedelmű a kedvesem (aki egy lány).
Egyetlen ilyen mondat után úgy kivágnád a magas Cét, hogy még csak te is néznél.
Szeretném befonni a szakállamat.
Na várjunk, nincs is szakállam.
Akkor befonhatom a tiedét?
Várjá, írom fonetikusan: “assett haw, shargawt ne adyee”
Official:
‘I told you not to eat yellow snow boy. I told.’
You must be logged in to post a comment.
14 comments