×

Égből pottyant altatódal

Égből pottyant altatódal

Szerintem, ha azt mondom, Égből pottyant mesék, mindenki tudja, miről van szó.

Én finnyás ízlésű gyermek voltam, nekem a rajzfilm legyen rajzfilm. Nem szerettem a bábfilmeket, és a falra másztam a Varjúdombi meséktől.

Remek színvilág, kidolgozott karakterek, kitűnő rémálmok

Szóval, nem szerettem az Égből pottyant meséket se.

Amit viszont felnőtt fejjel nagyon is a javára kell írni, az az alkotó kreativitás, amellyel a gyerekek által készített rajzok adták meg a mese alapját. Az énekeket, a csoportos munkát. Szóval jó vót, na.

És amit nagyon szerettem benne, és mindig meg tudott nyugtatni, akármilyen feszült is voltam:

https://youtu.be/FUsIbj3s-qY

Na, húzzatok aludni. Holnap is lesz nap.

You May Have Missed