Égből pottyant altatódal
Szerintem, ha azt mondom, Égből pottyant mesék, mindenki tudja, miről van szó.
Én finnyás ízlésű gyermek voltam, nekem a rajzfilm legyen rajzfilm. Nem szerettem a bábfilmeket, és a falra másztam a Varjúdombi meséktől.

Remek színvilág, kidolgozott karakterek, kitűnő rémálmok
Szóval, nem szerettem az Égből pottyant meséket se.
Amit viszont felnőtt fejjel nagyon is a javára kell írni, az az alkotó kreativitás, amellyel a gyerekek által készített rajzok adták meg a mese alapját. Az énekeket, a csoportos munkát. Szóval jó vót, na.
És amit nagyon szerettem benne, és mindig meg tudott nyugtatni, akármilyen feszült is voltam:
https://youtu.be/FUsIbj3s-qY
Na, húzzatok aludni. Holnap is lesz nap.


Post Comment
You must be logged in to post a comment.