×

Ha mindig is szerettél volna kimenni valahova, ahol nincs senki

Ha mindig is szerettél volna kimenni valahova, ahol nincs senki

Akkor Tokió 5 legszebb zebrája nem neked való.

Ez is a természet egyik csodája.

A Shibuya Station öt zebrája elég sok dologról híres, többek között arról, hogy még a rendkívüli népsűrűségű japán fővárosban is egyedülállóan sokan kelnek át rajta nap-mint-nap.

Valószínűleg a világon a legtöbben, talán nincs ennél kihasználtabb gyalogátkelő. A szokásos 4-es kereszteződéses zebrákhoz képest van egy átlója is.

De egy másik érdekességről lesz külön poszt.

Addig is vállakat a vállakhoz, ütközzön mindenki mindenkivel!

Live stream zebrákhoz, nézzetek rá 2-3 óra múlva!

 

28 comments

comments user


Mennyibe kerül?

comments user
D. Pin Trouble

Ifjú koromban Pécsett is volt átlós zebra, nem csak egy átlón, mindkettőn. De már elmúlt.

comments user
taro

tömegfóbiások jobb ha elkerülik

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Talán lentről nézve nem lehet olyan vészes.
    https://uploads.disquscdn.com/images/a2b2729e97a3eb35d44dd78ad0d764832491f9e7708679f9f89a9eb08db67388.png

    comments user
    Bernard Black

    egészségesebb egész Japánt elkerülni, és megkérni valami boldogtalant, hogy hozzon onnan bicskát.

      comments user
      vau

      Vagy egy horgászbotot. Egy Abu Fantasista Red-et.

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Nem versz át, ez perzsa.

          comments user
          vau

          Átvertelek, nem is kell, mert már van egy.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Akinek nincs két perzsája, az annyit is ér.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Atyai ágon asszem Steve Jobs is perzsa volt?
          Most nem nézek utána.

          comments user
          Bernard Black

          neki tuti kettő van, az egyik kék és titán

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Hamar kiismertetek. 😀

          comments user
          Bernard Black

          nemsokára lesz egy mikovom már tényleg. már rémálmaim is voltak róla, hogy szar.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Rámegyek a pink RAT-2 beszerzésre, az lesz a mangalicaszalonna katonázós bicskám. Street legal.

          comments user
          Bernard Black

          ha már van RAT, én inkább egy ESEE Zancudot szereznék be, frame lockos, nagyon csinos, és kb azonos árban van. Viszont nagyon menő.
          Itthon nemtom, lehet-e kapni, engem alaposan megkísértett egy-két éve.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          AUS-8, végülis.
          De nem pink.

          comments user
          Bernard Black

          szerintem van az is. az AUS-8 nem annyira falrengető, de elmegy, a VG-10 most a nagyon menő, egyébként az kurva jó is, de az nem ez a kategória, régen az ATS-30 volt a középkategóriában az istenkirály. Egyébként egy tisztességes Sandvik – Opinel – vagy egy Sleipnir vagy akár egy nem elbaszott 440c teljesen oké.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Mer’ ugye ki nem ír erről sznobvasárnap sorit, eh?

          comments user
          vau

          Harminc horgászbotom van és mind nagyon drága. Ha értelmetlen pénzelbaszásról van szó, a horgászat nálam a fotózásnál is magasabb szinten áll.

      comments user
      ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

      Sosem hallottam még az interneteket boldogtalannak nevezni.

      comments user
      taro

      ha fizeted az utam, hozok neked bicskát 😊

comments user
Fisherman’s wife Margit

Aki látta a Barakát, annak ismerős. 🙂
https://youtu.be/b5nbiQs2lGw

    comments user
    Bernard Black

    az a második leginkább túlhypeolt film a Babel után.

      comments user
      Fisherman’s wife Margit

      Nem most láttam, de akkor tetszett.

You May Have Missed