×

Az igazi férfi szoknyát hord

Az igazi férfi szoknyát hord

5.11 TDK! Ha végre szabadjára akarjuk engedni a bennünk élő travit, akkor nincs jobb esély. Hisz ki ne szeret dagadó izmokkal, izzadtan golyókat lóbálni sok férfitársunkkal egy szobában zenére? Baráti tekintetek találkoznak a teremben, feszes vádlikon domborodik a farmertól fényesre kopott bőr alatt az izom, szívből jövő nyögések közepette.

Na most képzeljétek el ugyanezt, csak igazán férfiasan, kiltben! Végre szabadon lenghetnek azok a golyók, folyhat az izzadtság, amerre folynia kell és szellőzik minden, aminek szellőznie kell! Egy teljesen új perspektíva nyílik meg a világban.

Vagy ki ne szeretné a férfias játékait így űzni? Elképzeltük, ahogy kiltben sziklamászunk? Paintballozunk? Motorozunk? Persze a snowboardhoz és a siklóernyőzéshez biztosan kelleni fog valami vastag combharisnya, hogy ne legyen túl hideg, de mindent el kell követnünk, csak hogy férfi mivoltunkban ne akadályoztassuk magunkat!

Kicsit problémás mászásnál és siklóernyőzésnél, bungee jumpingnál a beülő kérdése, de erre is van megoldás: először kell felvenni a beülőt és csak fölé a szoknyát, így mintegy harisnyakötőként feszülne a combunkon, ezzel elkerülvén mindenféle kínos helyzetet azzal, hogy a kilt rosszul gyűrődne a beülő alatt.

Szkafanderben meg talán az egyik, ha nem a legkényelmesebb viselet. Kapható többféle színben, kis taktikai sporran (az a kis pöcs fölé lógatott tollas tasak) is elérhető hozzá, ami még többet dob a használati értékén. Tehetünk bele szélmérőt, műlegyeket, titánium órákat, zsebkést, tartalék ernyőt, mindent.

Ezek a skótok kurvára tudnak azért valamit.

24 comments

comments user
taro

turira van valakinek a szerkesztőségben egy kék meg egy titánium kiltje…

    comments user
    vau

    Kéne fehérben, téli sportokhoz.

      comments user
      taro

      softshell kilt?! a fehérrel az a gond, hogy ha véletlenül elveszted, nehéz megtalálni.

        comments user
        vau

        Ez igaz… Viszont harcászati célokra, például a hóban feküdni ez a legjobb, álcázás szempontjából.

          comments user
          taro

          csak ha a harisnyád is fehér. meg a cipőd. meg minden más. és szélmentes időben…

          comments user
          Magister Ludi

          egy ilyen fehér farkasbunda mellényke szerintem földobná az egészet

          comments user
          taro

          a farkasokat szeretem ☺ ruhát nem nagyon csinálnék belőlük

          comments user
          Magister Ludi

          lehet műszőrme is, velem lehet beszélni

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Vonyítok :DDDDDDDDDD

    comments user
    ApuElcseszettÉleteVagyok

    mindegyikből kettő.

comments user
SpaceWolf

Kurvára elhatárolódok, nem is értem, hogy miként sikerült idekeverni a siklóernyőzést.

    comments user
    vau

    buziiii

      comments user
      SpaceWolf

      Vállalom. Inkább, minthogy szoknyában repüljek, bazz.

        comments user
        Magister Ludi

        most mé?
        jut eszembe, meztelenül nem próbáltad még? nem igaz, hogy nincsen egy naturista szakága ennek a sportnak

          comments user
          SpaceWolf

          Még beöltözve is genyó hideg szokott lenni, nem hiányzik, hogy lefagyjon…

          comments user
          Magister Ludi

          hát nem szabad túl magasra szállni, mert úgy még az esztétikai élményt is elveszed a földi halandóktól

          comments user
          taro

          nem kicsi, csak hidegben repültem…

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Micsoda jó kifogás, mi?

        comments user
        taro

        pedig hogy szállna a szélben…

        comments user
        Magister Ludi

        ilyen abroncsos menyasszonyi ruhában is ki lehetne próbálni.
        az adna egyfajta extra biztonságot, meg lehetne vele manőverezni

comments user
Magister Ludi

azért kicsit izgultam, mikor a kaktusz átugrásához készülődött

You May Have Missed