Átlagos szNobbat
Lány a fiúnak:
L: Ez már megint mi a csomagtartódban?
F: Csak egy Leica és egy Mac Mini, jó?
L: Akkor most sör vagy fagyi?
F: Igen.
Lány a fiúnak:
L: Ez már megint mi a csomagtartódban?
F: Csak egy Leica és egy Mac Mini, jó?
L: Akkor most sör vagy fagyi?
F: Igen.
Nálatok a lányok így belekíváncsiskodnak a fiúk csomagtartójába? Meg fognak ám hamar öregedni.
Ugye milyen kellemetlen?
Kicsit nem figyelsz és így járhatsz.
Jó, mondjuk ezek apróságok. Sokkal kevésbé feltűnők, mint mondjuk egy 55″ OLED tévé.
Azon még kicsit dolgoznom kell.
Mert minden vacakot hazaviszel, amit találsz.
Esetleg rejtsd el egy kisebb szénaboglyába és azzal vonulj be a házba, mintha mi sem történt volna. Szerintem nem lesz feltűnő.
Három gombóc fagyit hoztam és mosolyogtam mellé.
Szerintem elfedtem egy-két apróbb dolgot, de ez még majd kiderül.
You must be logged in to post a comment.
6 comments