×

Catalani

Catalani

Inva Mula albán énekesnő, akinek arany lakik a torkában és mindenki ismeri. Igaz, csak a hangját, amit az egyik leghangulatosabb sci-fi díszletei közé és kék dívájának ajkaira varázsoltak szorgos kezű celluloid-segédmunkások. Bár a testét Maïwenn kölcsönözte (aki mellesleg nem csak ügyes színésznő, de egészen emészthető filmeket is rendez) Diva Plavalagunának, a hangját Inva Mula. Persze a szétszerkesztett második rész nyilván túlmutat a képességein, azért az előadás első fele sokat mutatott meg abból, amire az énekesnő képes.

Álljon itt egy aktualitásában is érdekes darab, az ő előadásában. Hiszen mint tudjuk, épp belépett valami a Naprendszerbe. Csak nehogy nagyobb baj legyen belőle. A legfontosabb, hogy ne sérüljön meg senki.

30 comments

comments user
taro

és mindig legyen nálunk törülköző!

comments user
egyedi

ez gyönyörű!!!!!!

comments user
Magister Ludi

volt, aki leénekelte az egészet
https://www.youtube.com/watch?v=SBenttZUT7A

    comments user
    egyedi

    szerintem a hang tetszés ízlés kérdése 🙂 nekem Inva Mula hangja melegebb, nem vitatva a másik profiságát

    comments user
    mlui

    :O Asztapaszta. Mondjuk így könnyű, hogy nincsenek a kis pocijában a kövek.

    comments user
    vau

    Nincs olyan dolog, amit egy ázsiai ne csinálna nálad jobban.

comments user
egyedi

fogadok ti együtt vagytok valahol, azért vagyunk mi ejtve

    comments user
    

    Vagy darálják a Stranger Things 2-t. Pedig este a sötétben nagyon félelmes.

      comments user
      egyedi

      nem baj, 25 perc múlva majd írunk 🙂

    comments user
    taro

    az még nem lenne kizáró ok…

      comments user
      egyedi

      akkor mi lehet a magyarázat?:)

        comments user
        taro

        nem bug, hanem feature..
        tesztelik a kitartásunkat.😐

          comments user
          egyedi

          és erre mi a jó reakció??? 🙂

          comments user
          taro

          kellene tartani egy olvasótalálkozót, és bevetni a kommentsztrájkot ☺

          comments user
          egyedi

          mondjuk elég sokáig nem volt komment 🙂

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Ki a fene olvas péntek 11-kor kompot?
          De alkossak valamit?
          Ha ketten elolvassátok és adtok 20 percet, lesz nem zenés záró kontent. 🙂

          comments user
          egyedi

          két órával ezelőtt sem írtatok :)) ja és 25-öt adunk :))

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Annyira jó volt az előző, hogy senkinek nem volt szíve ráposztolni.

          comments user
          egyedi

          :DD mindent kimagyarázol….

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Na dobj fel egy témát és írok neked egy saját poszt. 🙂

          comments user
          egyedi

          mosoly :))

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Kint is van.
          Fogyaszd egészséggel! 🙂

    comments user
    vau

    Sajna máshol ittam.

comments user


Minapról Lorn eléggé befészkelte magát a szívembe, meg a fülhallgatómba, pedig nem egészséges, nagyon depresszió-trigger. Amolyan halál utánra való zene, az élettel nehezen békül.

You May Have Missed