Egy hétfői történet
Felriadt, azt hitte, hogy az itatótál zörgését és lefetyelést hall a konyhában. Az erkélyablakon át kinézett a körtefa alatti kis földkupacra, amit az utcalámpa derengése nyújtott el a pázsiton és visszafeküdt aludni.
Mindenkinek vidám nyári hétfőt kívánok, már csak alig egy hónap és újra itt az ősz!



Post Comment
You must be logged in to post a comment.