×

Értetlenség – Apple a neved

Értetlenség – Apple a neved

Felrobbant az internet, minden ezzel van tele: egy lány az iPhone X társaságában

Teljesen érthető minden globális tech vállalat aggodalma az ipari titkai kiszivárogtatása miatt.

Ugyanakkor nehezen érthető (számomra), hogy egy minden paraméterében ismert, keynote-on beharangozott termék youtube videózása a hivatalos dátum előtt miért is problémás?

Az történt (minden létező online tech formátum, az engadget, a 9of5mac, a gizmodo, de még az index, és a 444 is megírta), hogy kirúgtak egy mérnököt, mert a lánya kirakott egy videót, a “szupertitkos”, hónapokkal korábban részletesen bemutatott telefonról.

Minden, de tényleg minden részletében ismert.

Ő itt Phil Shiller, az egyik legjobb prezentáló arc, ilyen kedves mackó. Mutogatja 30 méteres képátlón.

Ez az új, gomb nélküli full képernyős ájfón, valószínűleg vinni fogják, átszámolva áfásan lesz vagy 400e Ft. Amivel nincs is gond, lesz Samsung is ugyanennyiért.

De mi volt a baj a videóval? Vagy ez része a marketing kampánynak? Ha nem, akkor nagy szomor, mert ez így egy faszság.

Ha most Ábel lehetnék, megkérdezném:

De miért?

https://youtu.be/XQzGKwjr_js

Erre tényleg nincs mit mondani.

26 comments

comments user


Házirendben (munkahelyi szabályzat vagy mi a picsának híjják) tilos a campuson filmezni.
Filmezett a campuson.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Beidéztem most már a videót is, egy felelőtlen lány nem szándékos videója volt a saját ismerőseinek, csak mivel ájfónka terjedt mint a bubópestis.
    Szerintem sem ő, sem az apja nem tehetett igazán róla, el kell ismerni, hogy picit butaság volt, de ártalmatlan.

      comments user
      taro

      picit?! nagyon nagy butaság volt.

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Két dolgot kérdeznék:
        – lesz bármilyen hátránya a nagy A-nak a Ten piaci bevezetéskor?
        – lesz bármilyen hátránya a kirúgásról döntő felsővezetőnek?
        (Nem és nem)

          comments user
          taro

          mindketten tudjuk, hogy ott ez nem így működik: sajnálom az apát és sajnálom a lányt is, de ennyire nem gondolkodni, az már fáj…
          (kurva net vagy kurva disqus)

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Napaszmeh, lehet erről is írnom kéne egy techtöri posztot, hogyan lett a Szilícium-völgy a Bell lab germánium tranzisztorból.
          Shockley egy elképesztően kellemetlen alak volt, még nálam is elviselhetetlenebb, ami nagy szó.

      comments user
      

      Az lehet, de az Apple sosem a megértő vezetéséről volt híres. Igaz, ezt főleg Jobs-nak köszönheti.

comments user
✪☼­­

Szomcsi törcsi. Puszcsy, láwcsi.

comments user
vau

En meg rafagyok a peronra, nincs taxi ebben a geci varosban.

comments user
Kolyok12

végülis én sem akarnám, hogy ez a csaj legyen az első user-termékvideómon.

comments user
★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

Ismét áramszünet.
Be se fogom már írni, ez egyre inkább szolgáltatás.

    comments user
    Ziles Gizi

    A gyertya romantikus amúgy.

    comments user
    taro

    nosztalgiázz, emlékezz a boldog nyolcvanas évekre, amikor ez volt a norma

      comments user
      

      jaj, ne bátorítsd, megint berak valami nyolcvanas évek-beli szörnyűt jóéjtzenének

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Lesz még. 😀

      comments user
      ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

      Nem-nem.
      A 80-as években volt olyan, hogy egy besorozott katonagyerek ellopott egy T-34 lánctalpast, nem messze tőlünk lőtték le.
      Kijárási tilalom volt, a panel második emeletéről néztem a játszóteret és nem mehettem le.
      Senkinek nem kívánom.

comments user
Bernard Black

megpróbálok írni valamit levágott kezekről.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    A mai napot elvitte Pszipszina, tényleg le a kalappal. Erre még én sem mertem gondolni.

    “Ha még megtanulnám kinyalni a saját seggemet, hivatalosan is macskának vallhatnám magamat.”

      comments user
      dzsungelmacs

      :DDD akkor már csak egy rabszolgára lesz szüksége, aki folyton vakarja a hasát.

You May Have Missed