×

Jó reggelt!

Jó reggelt!

Nosztalgikus harmadik hétfőt kívánunk!

Egyúttal arra is rájöttem, hogy megöregedtem, sőt, arra is, hogy én éveken keresztül – nagyon helytelenül – úgy hallgattam ezt a számot, hogy nem esett le, hogy a klipjében Chevy Chase szerepel. Ilyen ónos esős, taknyos időre pont jó, ne felejtsetek el mindent abbahagyni, amikor jön a basszuskiállás.

41 comments

comments user
egyedi

süt a nap!!!!

    comments user
    Bernard Black

    na jó, most már mégsem tűnik olyan szarnak, igaz 😀

      comments user
      egyedi

      mindig ez a szar téma… :))

        comments user
        

        Az életben a kevés igazán fontos dolgok egyike.

          comments user
          egyedi

          kicsit úgy érzem, hogy a fiúk több figyelmet szentelnek neki, mint amennyit megérdemel 🙂

          comments user
          

          vitatható

          comments user
          egyedi

          vitathatod, de te fiú vagy :))

    comments user
    taro

    hol?!

      comments user
      egyedi

      hát itt az előbb picit 🙂 nyócker. de bevallom, most épp elbújt

        comments user
        Gab

        Nem a tapétátok napocskás, a másik oldalon?

          comments user
          egyedi

          ablak előtt ülök 😀

    comments user
    

    Most, hogy ezt így kijelentetted, már rád foghatom, hogy azért jöttem ma vékonyabb kabátba, és nem télibe, mert azt mondtad, hogy süt a nap, és ha mégis fáznék, az nem az én meggondolatlanságom okán.

      comments user
      egyedi

      rám aztán nyugodtan foghatod :)) de ma tényleg jobb idő van, ha még én sem fáztam reggel

    comments user
    rontóbogár

    az biza mindig süt. ha nem sütne, tudod, akkor annyi lenne az érésednek, meg sok másnak is.

      comments user
      egyedi

      még egy kicsit később érek 🙂

      comments user
      ApuElcseszettÉleteVagyok

      mind sötétben botorkálnánk, és már rég megfagytunk volna.

        comments user
        egyedi

        és éhen is halnánk

          comments user
          rontóbogár

          éhen halva, megfagyva és éretlenül botorkálnánk a sötétben.

          comments user
          egyedi

          ez egy nagyon szomorú kép…

          comments user
          rontóbogár

          szomorúan, éhen halva, megfagyva és értetlenül botorkálnánk a sötétben.

          comments user
          rontóbogár

          javaslom neked a Nine című filmet

          https://www.youtube.com/watch?v=_qApXdc1WPY

    comments user
    Erzsébet Kis

    Itt csak csökkent a borulás. 🙁

comments user
rontóbogár

de utálom a feels likeot. itt az most -6.

comments user


Látom, visszakapcsoltátok a https-t, mert ez a cikk a sima bookmarkból (ahol nincs https előtte) nem jelent meg :I

    comments user
    rontóbogár

    mitet használsz te? a chrome tuggya ezt a ficsőrt hogy így is úgy is.

      comments user
      

      énhasználmo tűzroka

        comments user
        rontóbogár

        tűzróka használ téged.
        engedj a chrome csábításának. meglátod, jó leszen.

          comments user
          

          megírta a holdkomp, hogy a tűrzóka a jó
          aztán megírta aholdkomp, hogy a safari
          nincs macem

          comments user
          rontóbogár

          kell venni egy macket.
          a safari béna. leszarom hogy mi van a motorháztető alatt, ha rózsaszín a külcsín

comments user
Ngong hills

Ne nézzétek meg Az embermás c. filmet, de aki olvasta az eredeti Saramago regényt, spoilerezze már ide a végét lécci (letakarva), mert a filmben az egy nagy rakás fos.

comments user
rontóbogár

azért is jöttünk ide mert hogy itt nincs hideg soha se. erre van.
lehet hogy nem is jöttünk ide. rohadt képzelgések.

    comments user
    Gab

    Én nem.

      comments user
      rontóbogár

      Én sem.

        comments user
        Gab

        Most belegondoltam, hogy egyik nagyapám olyan helyről jött ide, ahol nem nagyon van 20 foknál melegebb, a másik meg olyan helyről, ahol ritkán van 20 foknál hidegebb:)

          comments user
          rontóbogár

          még szerencse hogy nem szexeltek, mert abból nagy baj lett volna!

comments user


Tudom, hogy még relatíve korán van ebben az évben benne, de megérzésem szerint ez nem egy klassz hét, hogy finoman fogalmazva adjak hangot a bennem bujkáló elfolytott gondolatoknak. Már elnézést.

    comments user
    Gab

    Ezt már brit tudósok be is bizonyították, jogos a depresszió.
    https://www.youtube.com/watch?v=AgtmOhyzmFQ

      comments user
      

      Eddig az összes hét összes hétfője közül ez a mai tűnik a legszarabbnak, bár a tegnapi és tegnapelőtti hétfők is erős contenderek. A tegnap után pláne nem gondoltam, hogy a hét onnan nem csak felfelé ívelhet.

comments user
orizatriznyák

Napot, jót! Ebédidő, de ezt még itt hagyom desszertként.

https://www.youtube.com/watch?v=GXCh9OhDiCI

You May Have Missed