×

Minden jó, minden remek

Minden jó, minden remek

Egy újabb ijesztő napra virradtunk.

Mindenkinek őszintén kívánom, hogy hatalmas ceruzákkal mászkáljon, és ismerkedjen meg a Johnny Hollow-val, mert ez egy igen érdekes öszvér a metal-dark-elektro-faszomtudjami között, mindenesetre elég szórakoztatóak. Voltaképpen steampunk.

16 comments

comments user


Jó reggelt.
És ugyanezzel a lendülettel feküdjünk is vissza.

comments user
egyedi

kicsit rövid volt az éjszaka

comments user
SpaceWolf

Ez csak nekem volt kurvára nyomasztó így reggel? Rendesen rámült valami, és rossz érzés. o.O

    comments user
    

    Egész hét olyan volt. Pedig nem is fogyasztottam alkoholt és kávét is csak vagy kétszer.
    Lehet, hogy kellett volna, az volt a baj.

      comments user
      egyedi

      két kávét egy héten? az nagy baj lehet. én azt hétfő reggel nyolcra elintézem.

        comments user
        

        na majd ha megjön az új darálóm örlőm meg a french press!

    comments user
    egyedi

    nekem nincs youtube, megúsztam 🙂 mire jó a céges net…

    comments user
    vau

    Rám minden rámült.

      comments user
      SpaceWolf

      Ezek szerint élsz még.

      comments user
      taro

      aki éjjel legénykedik az bírja az aznapot is 😐

      comments user
      egyedi

      egy szivárvány elég nehéz tud lenni

      comments user
      Magister Ludi

      mer’ hagyod magad

    comments user
    taro

    #everymorningismonday

comments user
taro

egész jó

You May Have Missed