Negyedik gyertya- jövőre márpedig elutazunk bassza meg
Már csak kettőt kell aludni és itt a karácsony. Csillogó tekintetű gyerekek és blabla. Másként mondva, már csak kettőt kell aludni és a rémálom nagy részének vége.
Mindenki vett csillagszórót? Aki nem, mert úgyis van még a tavalyiból, tényleg emlékszik rá, hova a jófenébe rakta? Nem, nem ott lesz, holnap vegyél.
Mostanra elérkeztünk a főzős dilihez, ilyenkor szinte kötelező hadseregnyi mennyiséget csinálni mindenből, hogy a szilveszteri malacig csak a hűtőt kelljen nyitogatni. Mindjárt neki is állok a trüffelnek, itt az lesz szalonnacukor helyett. Ablakok megmosva? A sarkok is csillognak? Jövőre eskü nem így csináljuk, egye meg a fene az egészet, elutazunk wellneszezni, ezt kb. minden évben megfogadom én, meg még olyan millióan csak az országban. Apró szépséghiba, hogy gyűlölném a wellnest.
Szóval mielőtt leülnénk a roppantul ünnepi asztalhoz, hallgassunk meg pár zenét, először is tudjuk le a kötelezőt és jó csuklást Póninak!
Ez borzasztó és tavalyi ne nyissátok meg
https://www.youtube.com/watch?v=mtawV9BVQpw
Ez csak úgy
Ezt azért, mert a Grincs örök!
Ő meg Elvis, nem magyarázom
https://www.youtube.com/watch?v=rqVMfTz_HDU
Ezt meg azért meg jó és vicces is
Ne csüggedjünk, holnap még minden nyitva van, az utazási irodák is!
Mindenesetre itt kívánnék mindenkinek ételmérgezésben gazdag karácsonyt!
Jóccak!


