×

Tartottam egy pókot

76 comments

comments user


Ha haiku, akkor nem jó a szótagszám.

comments user


Tedd magadévá a másik pókot (nem a bibliai/szexuális értelemben), és lesz megint.

comments user
taro

kérsz egyet? valahol van egy fölösleges…

comments user
taro

és ez nem sült pòk, ez a nagyon rare kategóriája

comments user
✪☼­­

Madárpókot pl. érdemes tartani, csak ajánlani tudom.

    comments user
    D. Pin Trouble

    Annyira azért nem egy szórakoztató társaság, bár egy axolotl-lal versenyképes

      comments user
      ✪☼­­

      Nagyságrendekkel több izgalmat tud okozni egy axolotlnál.

        comments user
        :/

        Föleg ha kiszökik.

          comments user
          ✪☼­­

          Igen, pont erre gondoltam. Főleg ha az szökik ki amelyiknek a csípése visszafordíthatatlanul elfolyósítja a szövetet. Ehhez képest a sápadt gőte a kanyarban sincs a cukker kis kopoltyúival.

        comments user
        D. Pin Trouble

        Hát ha meglép, mindenképpen

comments user
vau

Azt hittem nem tudod alulmúlni a délutánit.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Mi munka vót.

      comments user
      vau

      Bernarddal mi a fasz lett, megette egy nyárfapohók?

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Azt nemtom, de ha meglátja, hogy mit hoztunk össze, iszonyat le leszünk baszva.
        Remélem, ezúttal nem ejtettem komolyabb vesszőhibát.

          comments user
          vau

          Sztm én se írtam cirkalmas körmondatokat.

comments user
:/

És a másik? A másik hova lett?

    comments user
    taro

    elment ezek alapján

      comments user
      :/

      Igazi hétfői történet 😞

        comments user
        vau

        A szerda az új hétfő. Délután azt hittem elfüstöl a fejem.

          comments user
          taro

          megint késett a pizzafutár?

          comments user
          vau

          Inkább lementem enni a kantinba.

          comments user
          :/

          Kell neked dolgozni 😁

comments user
:/

Ja és teccik a kép, jó lett 😊

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Van néhány horrorkittym. 🙂

      comments user
      :/

      Miért nem csodálkozom? 😂

      comments user
      vau

      Akartam neked venni Miffy nyulat de elfelejtettem.

comments user
✪☼­­

Pók póknak farkas(pókj)a.

comments user
α Centauri

Üvegben?

comments user
Fisherman’s wife Margit

Nincs pókod?? Adok szívesen. Nagy kell, vagy kicsi, esetleg közepes? 😀

comments user
vau

Gecijó évad volt a Rick és Mortyé. Ha még létezünk jövőre és tartósan három felett lesz a látogatottságunk, tuti csinálok ugyemegmondtamot.

Ha nem műttetem át magam inkább Gal Gadotnak a félretett pénzemből és verem ki magamra életem hátralévő részében.

    comments user
    :/

    A második ötletet azért gondold át jobban.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Azt írják, már öten vannak.
    Elrontottuk az egy szerkesztő – egy olvasó modellt.
    Valamelyik olvasót el kell veszítenünk, ezen kőkeményen dolgozunk is.

      comments user
      vau

      Margitról nem tudtam eldönteni, hogy tetszett-e neki a műfaszos Offerman vagy élvezte…

        comments user
        vau

        Elírtam, de már így hagyom.

        comments user
        Fisherman’s wife Margit

        Szóval, ha tetszik, akkor nem élvezhetem? 🙁

      comments user
      D. Pin Trouble

      Én néha elbizonytalanodom

      comments user
      

      Legyen vetélkedő belőle.

    comments user
    D. Pin Trouble

    Namost ha az a műtét rendesen meg van csinálva, nemigen lesz kiverés

comments user
ApuElcseszettÉleteVagyok

1. Megjöttem a bozótosból, leültem levegőért kapkodni, és ahogy nyomkodom a telefont azt látom, hogy egy kullancs ólálkodik a mellkasomon a pólómon.Nyilván visítva tépkedtem le magamról a ruhát, miután kibasztam a fűbe azt a kis retket.
2. Ez után a kis intermezzo után gondoltam kiadom a maradék csirkemellet a hűtőből a szomnszéd kutyájának, ami helyett inkább már vettem frisset. Visszafelé jövet az egyik szaros macskát lábbal(!) kellett arrébb tenni, hogy ne akarjon besurranni a lakásba. Eszem megáll.

    comments user
    vau

    Látens macskatulajdonos vagy.

      comments user
      ApuElcseszettÉleteVagyok

      de én nem akarom. engem senki nem kérdezett meg…

        comments user
        vau

        Legközelebb majd védekezel.

          comments user
          ApuElcseszettÉleteVagyok

          Tehetsz róla, tehetsz ellene.

comments user
ApuElcseszettÉleteVagyok

3. A bejárati ajtó mellé kötözött egy keresztespók és épp egy katicát fogyasztott jóízűen amikor hazaértem a bozótosból. Fingom sincs hogy tudja megenni azt a keserű szart…

comments user
α Centauri

Mizu?

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Igen.

      comments user
      :/

      Dehogy.

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Jó, akkor nem.

          comments user
          α Centauri

          Hát miért igen?

          comments user
          α Centauri

          :DDDDDD

comments user
Kolyok12

én a halakkal jártam így még akvarisztikai kalandozásaim elején. ott is alapelv, hogyha egyik hal befér a másik szájába, az automatikusan eledel. sokszor akkor is, ha nem. a halak gecik. semmi összetartás nincs közöttük.

    comments user
    vau

    Szerintem minden halszeretetem ellenére vagy négy garnitúrát kicsináltam.

      comments user
      Kolyok12

      jah. nem nehéz kinyírni egy garnitúrát. ezért célszerű mindig egy valag csigát tartani mellettük. néhány órán belül felzabálják a tetemet, általában nem is veszem észre, hogy egyik a hasát sütteti, csak az tűnik fel, hogy gyanúsan megcsappant a létszám. meg kis akváriumot nem szabad tartani, azzal csak a szopás van. 150 l alatt kínszenvedés az egész.

        comments user
        D. Pin Trouble

        Két köbméter felett is, tapasztalatból mondom. Mondjuk ez nem egy akvárium volt, hanem vagy tíz, de akkor is.

          comments user
          Kolyok12

          jah, hát az elején ki kell kísérletezni, hogy mi az a fény/növény etc. mennyiség-minőség, ami megfelel, de utána nagyjából önfenntartó, legalábbis az enyém. ezalatt azt értem, hogy csak kaját szórok be nekik, meg évente egyszer kipucolom azt kész. nem algásodik, nem büdösödik. ez 40 literes akváriummal nem oldható meg, azt hetente kell ganézni.

comments user
α Centauri

A virtuális csápjaim tökre megértik eme fétist.

You May Have Missed