Tartottam egy pókot
Megette egy másik.
Most nincs pókom.
Kellemes estét.
Megette egy másik.
Most nincs pókom.
Kellemes estét.
Ha haiku, akkor nem jó a szótagszám.
Tedd magadévá a másik pókot (nem a bibliai/szexuális értelemben), és lesz megint.
kérsz egyet? valahol van egy fölösleges…
és ez nem sült pòk, ez a nagyon rare kategóriája
Madárpókot pl. érdemes tartani, csak ajánlani tudom.
Annyira azért nem egy szórakoztató társaság, bár egy axolotl-lal versenyképes
Nagyságrendekkel több izgalmat tud okozni egy axolotlnál.
Föleg ha kiszökik.
Igen, pont erre gondoltam. Főleg ha az szökik ki amelyiknek a csípése visszafordíthatatlanul elfolyósítja a szövetet. Ehhez képest a sápadt gőte a kanyarban sincs a cukker kis kopoltyúival.
Hát ha meglép, mindenképpen
Azt hittem nem tudod alulmúlni a délutánit.
Mi munka vót.
Bernarddal mi a fasz lett, megette egy nyárfapohók?
Azt nemtom, de ha meglátja, hogy mit hoztunk össze, iszonyat le leszünk baszva.
Remélem, ezúttal nem ejtettem komolyabb vesszőhibát.
Sztm én se írtam cirkalmas körmondatokat.
És a másik? A másik hova lett?
elment ezek alapján
Igazi hétfői történet 😞
A szerda az új hétfő. Délután azt hittem elfüstöl a fejem.
megint késett a pizzafutár?
Inkább lementem enni a kantinba.
Kell neked dolgozni 😁
Ja és teccik a kép, jó lett 😊
Van néhány horrorkittym. 🙂
Miért nem csodálkozom? 😂
Akartam neked venni Miffy nyulat de elfelejtettem.
Pók póknak farkas(pókj)a.
Pók póknak pókja.
Én is ezt írtam ám, hé!
Üvegben?
Nincs pókod?? Adok szívesen. Nagy kell, vagy kicsi, esetleg közepes? 😀
Valami őszi színben esetleg?
Kicsit mintha kancsal lenne… és egész biztosan túlsúlyos 😁
Gecijó évad volt a Rick és Mortyé. Ha még létezünk jövőre és tartósan három felett lesz a látogatottságunk, tuti csinálok ugyemegmondtamot.
Ha nem műttetem át magam inkább Gal Gadotnak a félretett pénzemből és verem ki magamra életem hátralévő részében.
A második ötletet azért gondold át jobban.
Azt írják, már öten vannak.
Elrontottuk az egy szerkesztő – egy olvasó modellt.
Valamelyik olvasót el kell veszítenünk, ezen kőkeményen dolgozunk is.
Margitról nem tudtam eldönteni, hogy tetszett-e neki a műfaszos Offerman vagy élvezte…
Elírtam, de már így hagyom.
Szóval, ha tetszik, akkor nem élvezhetem? 🙁
Én néha elbizonytalanodom
Legyen vetélkedő belőle.
Namost ha az a műtét rendesen meg van csinálva, nemigen lesz kiverés
1. Megjöttem a bozótosból, leültem levegőért kapkodni, és ahogy nyomkodom a telefont azt látom, hogy egy kullancs ólálkodik a mellkasomon a pólómon.Nyilván visítva tépkedtem le magamról a ruhát, miután kibasztam a fűbe azt a kis retket.
2. Ez után a kis intermezzo után gondoltam kiadom a maradék csirkemellet a hűtőből a szomnszéd kutyájának, ami helyett inkább már vettem frisset. Visszafelé jövet az egyik szaros macskát lábbal(!) kellett arrébb tenni, hogy ne akarjon besurranni a lakásba. Eszem megáll.
Látens macskatulajdonos vagy.
de én nem akarom. engem senki nem kérdezett meg…
Legközelebb majd védekezel.
Tehetsz róla, tehetsz ellene.
3. A bejárati ajtó mellé kötözött egy keresztespók és épp egy katicát fogyasztott jóízűen amikor hazaértem a bozótosból. Fingom sincs hogy tudja megenni azt a keserű szart…
Most tök őszintén: mikor kóstoltál te katicát?!
És kinek van katicája (is)?
Erről sem szeretnék mesélni.
https://uploads.disquscdn.com/images/02645b0cec941b828f8f14eeadcab83c75f7fefd9eedbe03ccfe3a986a511ef7.png
Hókuszpók is van? 🙂
Mákgép. 🙂
Büszkeségem.
https://uploads.disquscdn.com/images/0e3fe9b767063174a9b737fc60dcb78862b4fcc126b194b6d13c2a9be63d520d.png
Ezt mi dupláztuk is. 😛
A lányom nyaggatott tegnap is a Hókuszpók miatt, de még van remény, hogy kapunk egyet. 🙂
Mennyit szeretnél? Nálunk már szinte kijött a Kings singers.
Feladom postán. 🙂
https://uploads.disquscdn.com/images/36a921f3bbdf664fa28c7bd8badc2c71646dd2c0004ad9b457bef4945003a0fe.png
Basszus, ne már! 😀
Hát ha egyet el tudsz küldeni, naon megköszönném. 🙂
Tudsz adni egy emilt, ahol lebizniszelhetjük?
Menő! Köszi, írok mindjárt.
van katicás csengőm: kinyitja a szárnyait, mikor csengetek.
salátában sosem haraptál még ketté, vagy csapódott bringázás közben a szádba?
Hát őszinténszólva nem, de legközelebb mindenképp elrágom.
Ha érleli előtte, talán jobb íze van.
Mizu?
Igen.
Dehogy.
Jó, akkor nem.
Hát miért igen?
:DDDDDD
én a halakkal jártam így még akvarisztikai kalandozásaim elején. ott is alapelv, hogyha egyik hal befér a másik szájába, az automatikusan eledel. sokszor akkor is, ha nem. a halak gecik. semmi összetartás nincs közöttük.
Szerintem minden halszeretetem ellenére vagy négy garnitúrát kicsináltam.
jah. nem nehéz kinyírni egy garnitúrát. ezért célszerű mindig egy valag csigát tartani mellettük. néhány órán belül felzabálják a tetemet, általában nem is veszem észre, hogy egyik a hasát sütteti, csak az tűnik fel, hogy gyanúsan megcsappant a létszám. meg kis akváriumot nem szabad tartani, azzal csak a szopás van. 150 l alatt kínszenvedés az egész.
Két köbméter felett is, tapasztalatból mondom. Mondjuk ez nem egy akvárium volt, hanem vagy tíz, de akkor is.
jah, hát az elején ki kell kísérletezni, hogy mi az a fény/növény etc. mennyiség-minőség, ami megfelel, de utána nagyjából önfenntartó, legalábbis az enyém. ezalatt azt értem, hogy csak kaját szórok be nekik, meg évente egyszer kipucolom azt kész. nem algásodik, nem büdösödik. ez 40 literes akváriummal nem oldható meg, azt hetente kell ganézni.
A virtuális csápjaim tökre megértik eme fétist.
You must be logged in to post a comment.
76 comments