×

Pink Moracchioli – Try

87 comments

comments user
vau

*echo*

comments user
Bernard Black

nekem ebből sajnos az lett, hogy már megint az Africát hallgatom.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Kockás ing? Szakáll? Rózsaszín?
    Na így kedvezzek tényleg mindenkinek.
    Legközelebb nem is tudom mi lesz.. Ismeretlen dallamok?

      comments user
      egyedi

      szerintem a Paint it black tökéletes lesz…

      comments user
      Bernard Black

      én még könyvekről akartam írni, de már nem fogok.

    comments user
    vau

    Én iszom egy sört és azon gondolkozom, hogy a szent szarvast sem írtam meg meg most a krisztofer robint is meg kéne. óvell..

comments user
vau

Még 15 percet kell kibírnom vásárlás nélkül és vége az akciónak.

    comments user
    egyedi

    meg tudod csinálni!!!!

    comments user
    rontóbogár

    szerintem ne szalaszd el. majdnem biztos hogy soha többet nem lesz ilyen, és akkor hiába minden.

      comments user
      vau

      Baszódjmeg, most már tuti nem tudom megcsinálni a checkoutot!!!!

        comments user
        rontóbogár

        írj egy complain lettert a rohadt áruháznak, hogy rosszul járt az órájuk és miattuk csúsztál le róla.

          comments user
          vau

          Kibírtam. Mediamarkt kedvezménymánia és sony pénzvisszatérítés együtt. Kemény menet volt.

          comments user
          rontóbogár

          hős vagy. egyfajta hős. de szerintem winter nem rólad álmodik mostantól.

          comments user
          vau

          Átéltem már rosszabbat is.

          comments user
          rontóbogár

          ezt nem hiszem el!

    comments user
    egyedi

    szép, de blue majd mindjárt megszakérti 🙂

      comments user
      rontóbogár

      nincs de.
      nem csak szép, hanem kurva jó is.

        comments user
        egyedi

        én mindent elhiszek :))

          comments user
          rontóbogár

          most ennél több kell!

          comments user
          egyedi

          pénzt nem tudok küldeni :))

          comments user
          rontóbogár

          nem is tudom az árát, csak most jön ki. az előzménye valami 230eUSD körül jár, szóval nem elég amit akarsz küldeni.

          comments user
          egyedi

          akkor még gyűjtögetek kicsit

          comments user
          rontóbogár

          szerintem le lehet foglalózni, szal elég lesz gondolom egy ötvenes első lépésben. de mégéri. tuti.

          comments user
          egyedi

          na jó. számlaszám?

          comments user
          rontóbogár

          küld el western union-al, jobb a kp, minek bevonni a bankokat 😀

          comments user
          egyedi

          jó, de néha kölcsön adod!

          comments user
          rontóbogár

          micsodát? ne izéjá má. neked minek ilyen. nem is tetszik igazán, meg nagy is egy eperre. hol hordanád? a fejeden vagy mi?

          comments user
          egyedi

          lekisfejűztél???

          comments user
          rontóbogár

          háááát…. izé. nem akartam az eperségedbe gázolni, de a túl nagy fej talán még ott sem előny…

      comments user
      ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

      Dehogy.
      Blue egy kicsit őrült és támogatja a hasonló őrülteket. 🙂

    comments user
    vau

    Szép szép, de otthonra nem kéne.

      comments user
      rontóbogár

      hordani kell az ilyet, nem vitrinbe tartani. a vitrinekkel egy ideje különben sem vagyok jóba.

        comments user
        vau

        Én paráznék, hogy valami különösen durván szociopata, kigyúrt órásmester elkap, bekloroformoz, levágja a kezem és lelép vele.

          comments user
          vau

          Mondjuk lehet, hogy csak lecsatolná, de ki tudja, ha szereti a drámai hatást.

          comments user
          rontóbogár

          én azért sírdogálnék egy kicsit mielőtt engedném elvenni. vagy ki tudja

          comments user
          rontóbogár

          ez benne van a pakliba, de ha nincs rajtad ilyen, akkor meg elkaphat néhány ronda néger nő és elveheti a spermádat különösen durva módon. lássuk be, az se jobb.

          comments user
          vau

          Asszem kell akkor egy ilyen óra. Nem teljesen értem, hogy miért, de most logikusnak tűnik.

          comments user
          rontóbogár

          sajnos órából több kell. több mint 5.
          legalább is törekedni kell a mennyiségre. persze a minőség mellett.
          azt kell mondani, hogy értékálló, és akkor valahogy csak belefér a családi költségvetésbe.

    comments user
    ApuElcseszettÉleteVagyok

    a plusz a paneraira ment, a skeleton órákat nem szeretem.

      comments user
      Bernard Black

      én meg pont a skeletonért vagyok oda. mondjuk nincs is, ez is egy olyan dolog, amire aránytalanul sokáig várok, aztán amikor meglesz, majd csak nézek, hogy oké, oké, de hol az eufória

      comments user
      rontóbogár

      ez bocsánatos bűn 😀

comments user
rontóbogár

Most nem azért, de hogy lehet ezt elérzékenyülés nélkül kibírni?

https://uploads.disquscdn.com/images/7d5b3c8e99315d0d26f423acdba4d064a82aa2ba864bb7e705d0dab9118a6987.png

    comments user
    egyedi

    egy cicás gifnél mindenképp jobb 🙂

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Azt mondanám, először venni kell egy rendes óraforgatót, különben hamar rémálom lesz. 🙂

      comments user
      rontóbogár

      az van. erre meg most még várnom kell egy kicsit. attól tartok.

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Nem mernék rá megesküdni, de ha a túlkomplikált tourbillion helyett a pozicionálási hibát ki lehet egyenlíteni elég jól egy kevéssé hőérzékeny rugóházzal és egy microstella szabályozóval, akkor bizony a Rolex (és most már a Tudor is) igencsak ott van.
        A hogyan ne vonalat viszem tovább, lesz még szó róluk.
        Talán nem árulok el nagy titkot azzal sem, hogy van teljes dátumos mechanikus holdfázisos is itthon a dobozban. 🙂
        https://uploads.disquscdn.com/images/c946931fef9b9df28776feb6c2ed7fca9a373c29a0da6b2a3dc28b8c9513c2de.png

          comments user
          vau

          Mit gondoltok a Frederque Constantról? A slimline gecire bejön, eléggé esélyes egy akvizícióra.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Mindig konkrét órára kérdezz rá. Nem brandet veszünk hanem szerkezetet.
          A FC 300-as széria jó eséllyel Sellita, a saját kaliberek asszem 700-nál kezdődnek.
          De ha átküldöd mélben a linket, szívesen lefikázom.

          comments user
          vau

          Elvileg mindent házon belül csinálnak.

          http://www.orabirodalom.hu/karora/Frederique_Constant/FC-303S5B6/tn/

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Az FC303 egy Sellita SW200, de nektek is hiába írok, hogy a 25 helyett 26 kőszám az Sellita.

          comments user
          vau

          A faszom se emlékszik ezekre. Most elcsekkoltam a calibercorneren.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Ez egész megtisztelő, hogy nem csak másokra nem figyelsz. 😀

          comments user
          vau

          El vagyok fáradva, bele kéne tenni az agyam egy vödör tápoldatba és hagyni szaturálódni, amíg a testem csinálhat azt, amit akar.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Ha majd visszatérünk erre az órás mizériára emlékezz erre, amit most írok.
          A mai napig a Rolex Datejust egy etalon zakós/öltönyös órának.
          36 mm és senki előtt nem maradsz szégyenben.
          Nem venném, mert nekem nem tetszik, de egyszerűen vitathatatlanul meg van elég rendesen tervezve. Az arányai miatt szinte tökéletes.
          https://uploads.disquscdn.com/images/724ee98de12b25607413a54dd2d649cc1edf9d1a261dc66b1c426830e7dec214.png

          comments user
          ApuElcseszettÉleteVagyok

          csak hát rolex… :/

          comments user
          rontóbogár

          nekem is van 🙂
          de nem hordok órát. egyébként a pontosságra való törekvésük manapság inkább vicces mint komolyan vehető, viszont a sok apró bizbasz engem lenyűgöz.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Mindig hordok órát házon kívül.
          Ma kisétáltam a közértbe és végig ilyen rossz érzésem volt: valami nem stimmel.
          Óra nélkül indultam el.

          comments user
          rontóbogár

          én a gatyával vagyok így. anélkül furcsa.

          comments user
          vau

          Én a fejemre szigszalagozott heringgel. Rettentően szarul érzem magam nélküle.

    comments user
    vau

    Nekem ez jön be nagyon.

    https://i.redd.it/wg9e2otr4fjz.jpg

      comments user
      vau

      55mm f/1.8 Zeiss. Egyszerűen gyönyörű a háttér és valahogy a rajzolata is fantasztikus.

        comments user
        rontóbogár

        😀

          comments user
          vau

          viccen kívül, a csicsa nem kéne, de nekem ezek a portuguese stílusú órák jönnek be, de ilyen max 40mm tokméretig, afelett nekem nem annyira adja.

          comments user
          rontóbogár

          ez kézméret kérdése szerintem. nekem a kisebb órák furcsán állnak a kezemen. mondjuk öltönyhöz jó ez is. habár ahhoz meg túl színes.
          de órák között elég sok tetszik, így tényleg csak a királyi családi költségvetés szab határokat.

          comments user
          vau

          Picit buzisan hangzik, de hosszú és vékony alkarom van. Nekem ezek nem annyira állnak jól. Most skagenem van, sima quartz – pont azért választottam, mert az én ufókezeimhez jobban ment.

          comments user
          rontóbogár

          most linkeljek neked kigyúrt buzikat, meg dagadtakat? vagy inkább hagyjalak meg a testképzavaroddal? 🙂

      comments user
      rontóbogár

      ez egy kicsit hogyismondjam. kecsesebb. de nem vagyok finnyás. kapásból látom magam előtt ahogy az a nagyobb mennyiségű válogatott óra ott van előttem és nem unom meg.

        comments user
        vau

        Hát igen, az 50mm-hez képest egy picit szűkebb, de sokkal jobb a sarokban az élesség és a kromatikus aberráció is jobban van kezelve.

          comments user
          rontóbogár

          régen fotós akartam lenni, de aztán rájöttem hogy ebbe bizony beleszarok, mert a jó kép nem ezektől jó. de azért értem.

          comments user
          vau

          Egyébként tényleg nem. A rendes fotós egy szétharapott krumplival is tud jó fotót csinálni, én egy csúcsgéppel sem. Evvan.

          comments user
          rontóbogár

          nekem egyszer volt egy jó fotóm.
          azóta csináltam 120000 szart. szal ismerem a helyzetet.
          de a család aranyos. azok dicsérik 😀

          comments user
          vau

          Kölyköket lefotózni kell, a többi úgyse ér egy kalap szart se. Meg még öt, amit kinyomtatsz a lakásba, csettintesz hogy dejóvagy, néha elmondod a vendégeknek és örökrebefejezed.

          comments user
          rontóbogár

          hát elhagyni nem tudom. de nem készülök rá, ezért 100 alkalomból 99 csak anyázás, hogy ott a kép a szemem előtt csak nincs mivel megcsinálni.
          egyébként most éledezik újonnan bennem hogy kellene valami ami mindig nálam van és nem telefon.

          comments user
          vau

          Nekem ez ilyen ötéves ciklusokban váltakozik, most épp én is ott vagyok, hogy kell a mindenre a kamera, van nyolc gépem, meg háromszorennyi mindenféle szirszar obi, de eljött a konszolidációs időszak, amikor eltökéltem, hogy csökkenteni kell. Ebből az lesz, hogy félrebaszok hetet, egyet használok, a többit meg nincs szívem eladni.

          comments user
          rontóbogár

          az utolsó ilyen rohamom egy nikon f5 volt, majd egy évre rá beszüntették a film gyártást…. azóta inkább kivárok

          comments user
          vau

          Gecire szerettem volna Nikon F5-öt. Nekem most van rohamom, de érzem a végét. Odalett egy kazal lóvé, amit sosem látok viszont, de remekül szórakoztam.

          comments user
          rontóbogár

          erre felbuzdulva megnéztem, az ebayen most is kínálnak 2-300 fontért. csak nem tudom mit csinálnak vele aztán. én inkább megtartom, azt majd ha a kölkök nagyon lesznek, megpróbálom elmagyarázni nekik hogy mi az 😀

          egyébként meg ott a pont. remekül szórakozunk, szóval nem a pénzt kell nézni.

    comments user
    ApuElcseszettÉleteVagyok

    nekem egész jól megy…

      comments user
      rontóbogár

      akkor irodalmár kell hogy legyél. mást nem tudok elképzelni mentő magyarázatnak.

comments user
rontóbogár

na megtaláltam minden fotós és órabuzi álmát. minden egyben.

https://uploads.disquscdn.com/images/277be29fe029d23c8b168e25883f032cb8330f36d2713cf3a3335cef1e2ba810.png

comments user
ApuElcseszettÉleteVagyok

bah. mindenki alszik.

    comments user
    orizatriznyák

    Nem is, simán csak várunk.

comments user
taro

☕☕

You May Have Missed