×

Van ez az angol csaj

Van ez az angol csaj

Aki egyébként modellként dolgozik, de úgy érezte, hogy ilyen minőségében még nem elég ismert, így valószínűleg azt találta ki, hogy elraboltatja magát, és így híres lesz (korábban megpróbált azzal is híressé válni, hogy pont Franciaországban volt az egyik terrortámadás idején, de az nem jött össze). Volt egyébként erről egy egészen rossz film is az akkor még nem teljesen buggyant (vagy legalábbis fiatalabb és tünetmentesebb) Alicia Silverstone-nal és Christopher Walkennal, egy dolog maradt meg az egészből, az, hogy a csaj az emberrablóját egy kő alatt élő izének hívja, na, az tetszett.

Szóval Chloe Ayling valószínűleg látta ezt a filmet, és úgy gondolta, hogy egy próbát megér a dolog, igaz, neki Benicio del Toro helyett egy Herba nevű lengyel jutott.

Oké, tételezzük fel, hogy valóban elrabolták, de a történet azért elég gyanús. Ayling szerint Herba Milánóban rabolta őt el, innentől fogva a történet viszont egy kicsit bonyolódik: a modell szerint elrablója egy Fekete Halál nevű banda bérgyilkosa, amelynek az ügynökei folyamatos megfigyelés alatt tartják őket. Ő maga méregkeverőnek vallotta magát, illetve arról panaszkodott Aylingnek, hogy leukémiás, és kell a kezelésére a pénz (egyúttal azt is mondta, hogy tízmillió dollárt keresett öt év alatt bérgyilkosként). Herba ezután írt a nagyobb brit bulvárlapoknak is, hogy tájékoztassa őket arról, hogy a modell nála van, és el fogja adni az orosz maffiának.

Ezután megtudta, hogy a csajnak van egy kétéves gyereke, és mivel a Fekete Halál anyákkal nem kereskedik, szabadon engedte.

Persze lehet, hogy Herba buggyant, nem a csaj, bár az egy kicsit fura, hogy miután elrabolta a nőt, elmentek együtt cipőt venni. Persze ha már ott van az ember Milánóban…

(Guardian)

52 comments

comments user
vau

Herbázós poént kéne kiötlenem, de természetesen megállom.

    comments user
    

    Kevélységből.

    comments user
    Bernard Black

    helyesen nem is herba, hanem hisba, mert hímnemű.

comments user
taro

he?!

comments user
mokusON

nos. nem.

comments user
vau

Na, nagyokosok? Lement a napi posztmennyiség, megnézték mind a négyen, most akkor kiírjuk, hogy adásszünet? 🙂

    comments user
    taro

    ne merjétek megcsinálni, ne űzzetek minket a régi posztok alá 😢

      comments user
      vau

      Kísérleti jelleggel holnap mindent éjfélkor teszünk ki.

        comments user
        taro

        erre van az az ébresztés funkció a mobilokon ☺

        comments user
        Bernard Black

        még megkavarhatnánk azzal is, hogy egymás cikkeit rakjuk föl, nem a sajátunkat, de így is mindet egyszerre

          comments user
          SpaceWolf

          Én a vauét szeretném.

          comments user
          Bernard Black

          én vállalom Blue-t, nemtom, miről fog írni, de biztos drága lesz.

          Mókus cikkétől tartok egy kicsit, biztoss összevizezne

          comments user
          taro

          csomagold softshellbe

          comments user
          taro

          mintha ígértél volna egy tribute cikket a kaporról bluenak…

          comments user
          Bernard Black

          télleg. és még van is a palócgulyásból

          comments user
          taro

          vacsorakérdés megoldva ☺

      comments user
      SpaceWolf

      Kaptok lorem ipsumot, az alatt is elmegy a csevej, van egy olyan érzésem. 😀

        comments user
        taro

        de comic sanssal legyen!!!!!!

          comments user
          SpaceWolf

          Csönd legyen, hát lelövöd a poénomat!! Áhh, mindegy. 🙁

          comments user
          taro

          bocsibocsibocsibocsibocsibocsibocsibocsibocsibocsibocsibocsibocsibocs 😦😟😶😓

          comments user
          SpaceWolf

          Pedig olyan kifinomult poén lett volna. Most törhetem a fejem tovább.

          comments user
          taro

          lorem ipsum magyarul?! 😛

          comments user
          SpaceWolf

          A kormányinfót ne itt keresd, ples.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Kint is van.

    comments user
    SpaceWolf

    “Inni mentünk.”

      comments user
      taro

      és nekünk nem is szóltak 😒

        comments user
        SpaceWolf

        Ja, ezek ilyen szemetek.

          comments user
          taro

          és még elvárnák, hogy olvassuk is őket..

          comments user
          SpaceWolf

          A pofátlanságnak is vannak határai, na.

          comments user
          taro

          ugye?! 😡

          comments user
          Bernard Black

          egyszerűen képtelenek vagyunk úgy viselkedni, mint a meg nem értett művészek az elefántcsonttornyukban, ha nem tudjuk magunkat hatékonyan elszigetelni mindkét olvasónktól.
          így aztán egymással sem találkozunk, veletek sem, és közben kétségbeesetten próbálunk úgy tenni, mintha lenne életünk

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Aerosmith nélkül semmiképp.
    Éjfélre sem szokott enni view összejönni, mit csináltatok már megint?
    Én ártatlan vagyok a kislányos posztjaimmal.

comments user
orizatriznyák

Rákerestem a csajra keresés kép alapján, tartott párpercig mire megtalálta, hogy Chloe Ayling.
Egyszerűbb lett volna elolvasni a cikkben, de hát csak kommentelni járok…

    comments user
    taro

    ezzel nem vagy egyedül.

      comments user
      orizatriznyák

      Épp csak benéztem. És most vissza a neverwinterhez. (Kösz Bernard)

        comments user
        SpaceWolf

        Neverwinter Nights?

          comments user
          orizatriznyák

          Igen.

          comments user
          SpaceWolf

          Dragon Age megvan?

          comments user
          orizatriznyák

          Igen. de csak az első.

          comments user
          SpaceWolf

          Ja, akkor mindegy. Ajánlottam volna. Btw a 2 is jó.

          comments user
          Bernard Black

          a modulok között is volt abban néhány igazán fasza, lehet, hogy elő is szedem a játékot. a blackguard-modul nagyon állat volt pl.

    comments user
    SpaceWolf

    Beszarok.

comments user
★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

Alicia Silverstone annyira bájos, hogy otthonra is kéne. Akinek nincs meg, kamaszkorunk legszebb dalai top 10-es.
https://youtu.be/qfNmyxV2Ncw

comments user
Bernard Black

na, nyolckor kaptok majd még valamit.

(én is, agyfaszt)

comments user
Favágó

Herba, érdekes. Nem borsodi az a lengyel?

You May Have Missed