Van ez az angol csaj
Aki egyébként modellként dolgozik, de úgy érezte, hogy ilyen minőségében még nem elég ismert, így valószínűleg azt találta ki, hogy elraboltatja magát, és így híres lesz (korábban megpróbált azzal is híressé válni, hogy pont Franciaországban volt az egyik terrortámadás idején, de az nem jött össze). Volt egyébként erről egy egészen rossz film is az akkor még nem teljesen buggyant (vagy legalábbis fiatalabb és tünetmentesebb) Alicia Silverstone-nal és Christopher Walkennal, egy dolog maradt meg az egészből, az, hogy a csaj az emberrablóját egy kő alatt élő izének hívja, na, az tetszett.
Szóval Chloe Ayling valószínűleg látta ezt a filmet, és úgy gondolta, hogy egy próbát megér a dolog, igaz, neki Benicio del Toro helyett egy Herba nevű lengyel jutott.
Oké, tételezzük fel, hogy valóban elrabolták, de a történet azért elég gyanús. Ayling szerint Herba Milánóban rabolta őt el, innentől fogva a történet viszont egy kicsit bonyolódik: a modell szerint elrablója egy Fekete Halál nevű banda bérgyilkosa, amelynek az ügynökei folyamatos megfigyelés alatt tartják őket. Ő maga méregkeverőnek vallotta magát, illetve arról panaszkodott Aylingnek, hogy leukémiás, és kell a kezelésére a pénz (egyúttal azt is mondta, hogy tízmillió dollárt keresett öt év alatt bérgyilkosként). Herba ezután írt a nagyobb brit bulvárlapoknak is, hogy tájékoztassa őket arról, hogy a modell nála van, és el fogja adni az orosz maffiának.
Ezután megtudta, hogy a csajnak van egy kétéves gyereke, és mivel a Fekete Halál anyákkal nem kereskedik, szabadon engedte.
Persze lehet, hogy Herba buggyant, nem a csaj, bár az egy kicsit fura, hogy miután elrabolta a nőt, elmentek együtt cipőt venni. Persze ha már ott van az ember Milánóban…
(Guardian)



52 comments