×

Over the hills and far away

14 comments

comments user
vau

Ez a három lesz a varázsszámunk. Kinga megjelent, Spacewolf elsüllyedt, te releaselsz, Bernard nyilván egy könyvet esztétáz.

Minden örök.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Hidden kontent: együtt gályázunk.

comments user


A továbbiakban jóéjt. De a végére még valami vidám.
https://www.youtube.com/watch?v=2d5i9gvEXrg

comments user
vau

Na megyek én is, holnap még egy csomó hasznos dolgot bírtam vóna csinyáni.

comments user
Magister Ludi

Bercót a körömlakkozós posztnál sikerült elveszteni. Azóta gyönyörű mintákat pingálhatott magának.

comments user
Ziles Gizi

Remélem legalább száraz kutyatáp marad az eMAG-on mire hazaérek melóból. Merthogy ugye úgy volt a promó. hogy kora reggel kezdünk, hát bazmeg hajnali 4-től, ragadt a kezem az enter gombra, és mindig nem kezdték el.

    comments user
    egyedi

    mi is itt ülünk 5 óta. relatív fogalom ez a kora reggel

comments user
taro

jó kávézást!

comments user
Kolyok12

nightwish baszki. szerencsére ki van kapcsolva a hang a gépemen. amúgy ‘gelt.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Ez a jóéjtposzt volt, nem a jóreggelt.
    bernarddal közös a nagyon széles hangtávú énekesnők imádata. A Nightwish éneksnői képzett szopránok, ez egy zeneipari termék.
    A fene a gusztusotokat, rajtatok igazodjék ki bárki.
    Raktam ki jóreggelt.

      comments user
      Kolyok12

      jah, bocs, nem néztem a dátumot, én reggel láttam.
      a beksztrít bojsz is zeneipari termék, és bár teljesen más stílus, de közös bennük, hogy mind a kettő szar (természetesen ez szubjektív vélemény)

You May Have Missed