Over the hills and far away
bernardcsalogató, rég láttuk pohókolni.
Álljon itt egy hojszázás.
Aludjatok jól!
bernardcsalogató, rég láttuk pohókolni.
Álljon itt egy hojszázás.
Aludjatok jól!
Ez a három lesz a varázsszámunk. Kinga megjelent, Spacewolf elsüllyedt, te releaselsz, Bernard nyilván egy könyvet esztétáz.
Minden örök.
A továbbiakban jóéjt. De a végére még valami vidám.
https://www.youtube.com/watch?v=2d5i9gvEXrg
Bercót a körömlakkozós posztnál sikerült elveszteni. Azóta gyönyörű mintákat pingálhatott magának.
Remélem legalább száraz kutyatáp marad az eMAG-on mire hazaérek melóból. Merthogy ugye úgy volt a promó. hogy kora reggel kezdünk, hát bazmeg hajnali 4-től, ragadt a kezem az enter gombra, és mindig nem kezdték el.
nightwish baszki. szerencsére ki van kapcsolva a hang a gépemen. amúgy ‘gelt.
Ez a jóéjtposzt volt, nem a jóreggelt.
bernarddal közös a nagyon széles hangtávú énekesnők imádata. A Nightwish éneksnői képzett szopránok, ez egy zeneipari termék.
A fene a gusztusotokat, rajtatok igazodjék ki bárki.
Raktam ki jóreggelt.
jah, bocs, nem néztem a dátumot, én reggel láttam.
a beksztrít bojsz is zeneipari termék, és bár teljesen más stílus, de közös bennük, hogy mind a kettő szar (természetesen ez szubjektív vélemény)
You must be logged in to post a comment.
14 comments