×

Az elmaradhatatlan

19 comments

comments user
orizatriznyák

Kösz, neked is. (na ilyet még nem főztem)

comments user
Ziles Gizi

Boldog Karácsonyt nektek is Póni!

Azonkívül itt ragadnám meg a helyzet adta lehetőséget és minden kedves Holdkomp írónak, olvasónak és kommentelőnek szintén boldog Karácsonyt!

comments user
★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

Egyből gondoltam. :DDD

    comments user
    Ziles Gizi

    Nekem ez bejövős.

      comments user
      ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

      Pónitól kaptam a nicket, előtte ionágyús óriásrobot volt.

        comments user
        Ziles Gizi

        Emlékszem ám! 🙂

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Wwhhheee, előtte meg a kankós kecske.
          Na mindegy, ezt hagyjuk is el.
          Kimegyek a közértbe.

comments user
:/

Boldog karit nektek is! 😊
(a cica pedig ne döntse fel a fát)

comments user
taro

boldog karácsonyt mindenkinek és valaki küldjön valami töményet, hogy kibírjam a kibírandókat.
🎄🎁🍸🍷🍹☕🍰

comments user


Kellemes ünnepeket!
(Kapcsoljam ki? Ááá, nem kell…)

comments user
Fisherman’s wife Margit

Na ezt majd megmutatom a lányomnak! 😀
És mindenkinek boldogat, kellemeset, vidámat! 🙂
Megyek, mert még főzni kellene valami vacsit…

comments user
vau

Szerintem rátromfolok.

comments user
The Winter Soldier ⭐

Jézusmária.

comments user
D. Pin Trouble

Karácsonykor tömegpusztító fegyvert bevetni emberiesség elleni bűncselekmény.

    comments user
    The Winter Soldier ⭐

    Egyéb alkalmakkor nem az?

      comments user
      D. Pin Trouble

      Kicsit kevésbé, ha jó indokod van amúgy.

    comments user
    rontóbogár

    Bűnös tömegek ellen bármikor jó nevelő eszköz. majd jól megtanulják mit szabad és mit nem.

You May Have Missed