×

Dolgok, amik nem léteznek – Samsara Shine

Dolgok, amik nem léteznek – Samsara Shine

A lányok tök büdik. Főleg ha kakilnak.

Nekem nem kéne otthonra, de hát mit lehet tenni, ha egyszer már vannak?

Mitől olyan büdi a lányok lába nyáron?

Jean-Paul Guerlain kitalálta 2001-ben a Samsara Shine illatot, soha sehol nem volt kapható, ez valami olyan, amivel a szívedbe áll egy kék homár.

Jóokés, persze, hogy megvettem.

Nem igazán lehet eligazodni női illatok mentén, nekem időnként azért sikerül, hiszen én veszem a nőknek az illatokat, általában – mert az teljesen heteró szokás.

Büdik, beillatosítod. Onnantól rendben.

Kéne vennem megint, égen-földön nem találom.

Most épp a pedigrés kan kutyánk is ki lett mosdatva, egészen babapúderszagú, reggel beleszimmogott a fülembe, eléggé meg is ölelgettem, mondom mész a picsába.

Erre arcon nyalt.

(Ha valaki talál jobb felbontású képet, megköszönöm, ezt dobta a gugli, ugyanígy ha van Guerlain beszerzés, örök hála)

20 comments

comments user
orizatriznyák

Volt anno, az impulse inkognitó a lányoknak, meg aki szerette. Hát az nagyon nem sikerült, sőt…

    comments user
    dzsungelmacs

    rovarirtásra kiváló volt.

      comments user
      orizatriznyák

      Én imádtam, amikor a lányok özönlöttek a videódizsibe “inkognitóban”
      márvány koptatott ritt farmerban, jugóból fű alatt behozott kókusz
      likőrrel. 😀

        comments user
        dzsungelmacs

        én akkor még zsírkrétával rajzolgattam tündéreket, csak annyi van meg, hogy nagyon büdösnek találtam az impulse cuccokat.:)

          comments user
          orizatriznyák

          Én meg a pálmafás hawaii ingben, szimatszatyorral a vállamon zöld üveges
          kőbányait szorongatva (mert csak az az igazi) durudont fogkrémmel
          feljátszott tökéletes fogsorral vigyorogtam rájuk. 🙂 Azdedurva. Néha,
          pár mokkó után nagyokat kacagunk az akkori fényképeken a haverokkal. 🙂

          comments user
          Ziles Gizi

          Mi az a durudont fogkrém?

          comments user
          orizatriznyák

          Egy fogkrém márka.

        comments user
        nulla

        Uram isten, de oreg vagy! Legalabb annyira, mint en, mert ezekre en is emlekszem.
        Mondjuk nekem casucci farmerem volt, vagy hogy a fenebe kell irni. Meg az ecserin vettem annak idején.

      comments user
      

      Lehet, hogy a rovarok egy csomó rovarpasit fel tudtak vele csípni.

      Aztán megették őket.

    comments user
    D. Pin Trouble

    Attól konkrétan majdnem elkerült a hányinger…

    comments user
    Ziles Gizi

    Én nem emlékszem erre. Csak a bordóra. Az menőség volt, de nem tudom milyen fantázia néven futott.

comments user
Ziles Gizi

Amzonon, ebayen kínálják. Mondjuk a kosárig nem mentem el.

comments user
taro

a nem ismert tartomány, amelyből nem tért meg utazó…

    comments user
    

    Az ilyeneken mindig megütközöm. Nem gondolnak bele a márkanév kitalálásakor, hogy ha az “no” illetve “not” taggal indul, az már eleve tudatalatt visszaveti az embert attól, hogy velük üzleteljen? Azzal indít, hogy aszongya nekem: “NE!”. Akkor mér tenném?
    De a Dorko se semmi, amcsik nem is röhögnék ki, bár meg kell hagyni, mostanában divat lett a “dork“-féle kifejezések visszahódítása vagy irónikus használattal neutralizálása.
    Egy kicsit azért érdemes belegondolni, mielőtt cégünknek a AnálionRapier nevet adjuk, hogy tudatalatt vajon mit fog az olvasása a fejekben kiváltani, esetleg más nyelvekben is.

comments user
vau

wolfi te meg toszódj meg, csak ma harmadszor hallgatom a toto africa metal covert.

https://youtu.be/MH9FyLsfDzw

comments user
Pszipszina

A legtöbb parfüm már Kínában készül, szintetikus vacak. Utálom, amikor szagcsóvát húznak maguk után a nők, megfájdul a fejem. Érdemes eredeti francia cuccot venni. persze kurva drága, de legalább valódi, és nem valami Chemotox-szagú izé. Az én vágyam egy butélia Houbigant parfüm, egyszer meglepem magam.

You May Have Missed