×

Mitől olyan büdi a lányok lába nyáron?

Mitől olyan büdi a lányok lába nyáron?

Megkerülhetetlen a kérdés. Eljön a nyár és bebüdösödnek.

Keressük a tudományos magyarázatát
– a zárt, nem szellőző cipellő
– nagy felületen felhalmozódás a harisnya szálakon
– inkubáció, ahogy látjuk a képen
Mint mikor Petri-csészékben tenyésztik a baktériumokat, melléktermékük a női lábszag.

127 comments

comments user
LKK

A seggükből nőtt ki. Szívesen.

comments user
cinnamonroll

Attól lehet esetleg, amitől a pasiké egész évben. Ápolatlanságnak hívják.
Szívesen.
Banán.
T-rex.
https://uploads.disquscdn.com/images/d21a57c19e75eac63d408c302975854b8558ccc2ca54863db50698fca2a496d4.jpg

    comments user
    Bernard Black

    szerintem a levegő tehet róla. sose büdös a lábam, amíg cipő van rajta, viszont mindemellett képes lábszagot árasztani az íróasztalfiókom.

      comments user
      cinnamonroll

      Pro tipp: irodai papucs/klumpa/mamusz.

        comments user
        Bernard Black

        a fiókot akkor se értem

          comments user
          cinnamonroll

          Talán csak figyelmeztetni szeretne…

comments user
Brenduska

Mert az olcsó, 5000 forintos cipő szar anyagból van. Az akciós 30 eFt-os Geox rózsaillatú talpszagot eredményez.

    comments user
    cinnamonroll

    Akár én is mondhattam volna, bár ezt a Geoxot nem is ismerem

      comments user
      Brenduska

      Én csak ezt hordom, persze a provident segítségével.

        comments user
        cinnamonroll

        Biztos jó, én inkább Ecco fan vok, bár jöhet majdnem bármi ami jó.
        De! A lopótökös mémeket hagyjuk meg a lopótökieknek, itt a banán megy inkább 😊

          comments user
          Brenduska

          Én szeretem a Lopótököt, pont olyan furi, mint én.

          comments user
          cinnamonroll

          Hát, nekem már lassacskán klinikai esetnek tűnik 😂

    comments user
    Bernard Black

    általában elég drága cipőket hordok, mert cipőből szart végképp nem érdemes venni, de hol belerohad a lábom, hol nem, a fene se érti. szerintem a zokni a ludas egyébként

      comments user
      Brenduska

      Szivesen beszélgetnék veled cipő-témáról, de te fiú vagy.
      A nőknek is bebüdösödik a lába 4 óra után egy műbőr cipőbe, ezért kell lefürödni a szex előtt.

        comments user
        Bernard Black

        nekem annyi a lényeg, hogy kényelmes legyen, és lehetőleg bőr 🙂 bár az egyik legkényelmesebb cipőm pont egy terepfutó volt, full szintetikus, na, az szellőzött. mondjuk homokon élmény volt benne gyalogolni, hazahordhattam volna egy fél homokozót egy fél kilométer után

          comments user
          Brenduska

          Aki ilyen helyeken gyalogol, annak szerintem mindegy a csaj szaga

          comments user
          Bernard Black

          nem. a csajok legyenek illatosak, én legyek büdös. ez az élet rendje

          comments user
          cinnamonroll

          Senki ne legyen büdi.

          comments user
          Bernard Black

          mondjuk nem szokásom: kellemes dohány- és komlóillatot árasztok

      comments user
      vita

      Bemész a Tescóba, veszel veszel munkászoknit. Aztán elmész a munkaruházatiba, veszel egy bőr munkavédelmi bakancsot, és viszlát lábszag.
      De a zokni tényleg rengeteget számít.

    comments user
    Brenduska

    Nem túl szimpik azok a pasik, akik ilyen cipellőt hordanak.

      comments user
      cinnamonroll

      Csak a banánra figyelj 😊

        comments user
        ✡🔯✡ színverz tégla ✡🔯✡

        banánnal fényesíti a cipőjét? ez valami titkos trükk?

comments user
Brenduska

a fahéjas csaj?
csak kérdem

    comments user
    Véres Dénes

    Foglald mondatba.

      comments user
      Bernard Black

      jobb így, a fahéjas csaj biztos vonzóbb, mint a fahéjas csiga

    comments user
    vita

    Szagold meg a lábát, s kiderül.

comments user
Brenduska

Túl jó ez az oldal, mint egy lány

comments user
Brenduska

Dénes

    comments user
    Véres Dénes

    Parancsolj.

      comments user
      Brenduska

      Végre tudok valakivel kommunikálni. Te régi arc vagy itt?

        comments user
        Véres Dénes

        Mondhatni, én teremtettem ezt a barátságos kis zugot.

          comments user
          vita

          Csá vau!

      comments user
      Brenduska

      Ja most látom…:))

comments user
Brenduska

Talán srácok nem ilyen csajok után kellene ácsingózni, és leszopom, aki Faith no More-t hoz

    comments user
    Véres Dénes

    Voltaképp igazad van. Undorító és ellenszenves csajból jó sok van. Ott bassza el a többség, hogy elhajtja ezeket.

comments user
vita

A sok töménytől.

    comments user
    Bernard Black

    a banánpálinka csodákra képes

    comments user
    Véres Dénes

    A nők margherítát isznak meg ilyen löttyöket. Te nem ismered a nőket, baszdmeg! Töményet, há hogyne.

      comments user
      Brenduska

      Hihi

      comments user
      vita

      Ne húzd fel magad, annyit nem ér.

        comments user
        Véres Dénes

        Késő.

          comments user
          vita

          Úgy látszik túl töményre sikerült a magyarázatom.
          A margherita az meg pizza bazdmeg. Azt elég nehéz inni.

          comments user
          Véres Dénes

          Úgy tűnik, egy szakértővel van dolgunk!

          comments user
          vita

          Dolgotok?

          comments user
          Véres Dénes

          Te kiváló megfigyelő vagy.

comments user
Brenduska

Miért jó ez a holdkomp?
Mer” akik csinálják, azoknak van intelligenciája

comments user
Brenduska

Furi, hogy mennyire nem tudjuk megérteni egymást, na jó, megyek fagyizni.

comments user
Brenduska

innentől nekem csak holdkomp, mert minél később szeretnék meghalni

    comments user
    vita

    Már el is nyaltad a fagyit?

      comments user
      Brenduska

      Még nyalom, de közben tudok beszélni.

        comments user
        vita

        Milyet nyomatsz?

          comments user
          Magister Ludi

          ehh, mégse tud válaszolni, meg kell várni, míg elnyammogja

          comments user
          vita

          Háj! Mizu?

          comments user
          Magister Ludi

          elaludtam, de felébredtem!

          comments user
          vita

          Én kicsi narkolepsziásom!

          comments user
          Magister Ludi

          Asszem kiismertél. Mindjárt álomba zuhanok megint.

          comments user
          vita

          Én is.

          comments user
          Brenduska

          vörösáfonya vilmoskörtével, és az a jó, hogy nincs benne laktóz.
          mindenkinek ajánlom a fagyizót az ötösön, Alsónémedinél.

          comments user
          vita

          Nem túl tömény?

          comments user
          Brenduska

          Néha túlzásba viszem..:))

          comments user
          vita

          Elsőre villanykörtét olvastam.

        comments user
        Magister Ludi

        Na itt vagy végre! Ebekkel voltatok valahol nyaralni?

          comments user
          Brenduska

          Nem voltam, ha valaki esetleg szeretne egy gyönyörű és okos berni pásztort, jelentkezzen nálam.

          comments user
          Magister Ludi

          anyám nagy rajongója ennek a fajtának (is), de már nem akar kutyát, szerinte túl öreg hozzá

          comments user
          Brenduska

          komolytalan vagy

          comments user
          vita

          Nem, az én vagyok.

          comments user
          Magister Ludi

          anyám is ezt mondta, mikor említettem neki, hogy vinnék neki egy használt kutyát

comments user
dzsungelmacs

most megszagoltam és egyáltalán nem is büdi.

    comments user
    vita

    Ittál töményet?

      comments user
      dzsungelmacs

      nem. attól büdös lesz?

        comments user
        vita

        Nem tömémenyztél, és nem büdi. Véletlen?!

          comments user
          dzsungelmacs

          taliga. na majd holnap újra megpróbálom. de ha mojito szagú lesz meg akarom majd inni.

        comments user
        Brenduska

        Nem tömjéneztél, mondaná vita

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Kitaláltam egy új szót: önlábszaglás.

      comments user
      dzsungelmacs

      kevésbé bátraknak kezdő pálya lehet a párjuk orra alá dugni, nehezített versenyszám pedig mélyslukk egy többnapos zokniból.

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Épp zokni nélkül vettem fel az Adidast.
        Mostmilesz?
        Kimegyek a Spárba.

          comments user
          dzsungelmacs

          milyen spar az, amelyik ilyenkor is nyitva? én is akarok olyat!

          comments user
          Szar viccek

          ömv kút

          comments user
          dzsungelmacs

          nahát! kukucs!

          comments user
          Szar viccek

          bah csomoponton is van 😀

          comments user
          dzsungelmacs

          az nekem már örökre aral marad. 🙂

          comments user
          Szar viccek

          basszus tényleg

          comments user
          dzsungelmacs

          már egy éve nem is jártam arrafelé. tavaly viszont pont nyáron tök sokat voltam ott, tisztára időutazás volt.:)

          comments user
          Szar viccek

          már nem bp-n laksz?

          comments user
          dzsungelmacs

          de, hivatalosan igen, viszont a nyarat lent töltöm vidéken.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          ÖMV kúton van nem kevés.
          Odamész és éjjelnappalos. Ilyen tökhülye semjénzsóti előttről maradt.

          comments user
          dzsungelmacs

          az még van is a “városban”. csak istentelenül messze.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Autóval? Nehary.
          Kültelki paraszt vagyok, csakis összkerekes telepjáróval.

          comments user
          dzsungelmacs

          piha, úgy könnyű. magasélet! 😛

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Hájlájf, átmetyek Újpalotára.
          Életcsászára = én.

        comments user
        vita

        Párom/zoknim

          comments user
          dzsungelmacs

          úgy van, de meggyújtani még nem akartam. zoknit már igen.

comments user
Pszeudopiréz

hát szinte fuj. de persze természetes olog, meg van víz meg minden. de azért na. ilyeneket nem erőltetünk nőkkel kapcsolatban.

comments user
Szar viccek

jó a bulika

comments user
Brenduska

undi ez a csaj

comments user
Brenduska

Amúgy engem mindig frusztrál szeksz közben a láb szagolása

comments user
Moonbeam Putin

figyeld a tilost

comments user
Mr. Jinks

bőrszandált, bőrcipőt viselek nyáron is, nem büdös a lábom

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Senkinemolvassa a kompot. Bezártuk. Bocs.

      comments user
      Mr. Jinks

      jajó

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Írtam mélt, dehát az elég oldckúl.

          comments user
          Mr. Jinks

          ok, elolvastam, sajnos nem megyek, más program lesz.
          (ja, ebből már volt örihari, hogy nem olvasok méleket :D)

          comments user
          Pszeudopiréz

          enyémet se olvastad 🙁
          igaz nem is írtam.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Mer egy bunkó vagyól.

          comments user
          Pszeudopiréz

          :(((
          igaz

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Átérzem tesa.

comments user
Brenduska

lesznek itt józenék? mer’ csak akkor maradok.

    comments user
    Mr. Jinks

    nem lesznek, mehetsz isten hírével

comments user
Brenduska

most akarok fészbuk fiókot nyitni, de félek.

comments user
Brenduska

és akkor lesz zene?

comments user
Brenduska

Szerettem bazmeg

comments user
Brenduska

Lehet máról beszélni, mondjuk Brian-ról?

comments user
Brenduska

zene???

comments user
Magister Ludi

egyáltalán nem kapcsolódik, de itt vannak ezek az idétlen sapkás finn gyerekek a mindig késő tangóharmonikással
https://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc

    comments user
    Brenduska

    hú de bejön az énekes,
    imádom ezeket a skandináv fazonokat

You May Have Missed