Emberek, akiket utálok
Nem, kivételesen nem a törpékről, az olaszokról és nem a szuperhősfilmekről lesz szó.
Kinn töltöttem a majálist a város különböző tömegrendezvényein és levontam néhány konzekvenciát.
- Utálom azokat, akik tömegközlekednek
- Utálom azokat, akik a hungárián kívülről bejönnek a városba és úgy tesznek, mint ha civilizáltak lennének
- Utálom a ringlispíleket
- Utálom azokat, akik fizetnek bármilyen szolgáltatásért, amik a tömegrendezvényeken vannak
- Utálom azokat, akik folyamatosan potyáznak, ott ülnek egy szál pokróccal a rendezvény körül és azt hazudják, hogy csináltak is valamit
- Utálom azokat, akik valami szemetet zabálva cuppogatnak hozzá, hogy milyen gurmé, közben nem tudják megkülönböztetnia szent jakab kagylót a panírozott fingtól
- Utálom a pózoló balfaszokat, akik életükben először vesznek valami kézműves fost és azt hiszik, hogy fasza gyerekek
- Utálom azokat, akikbe annyi nem szorult, hogy egy kurva járdán civilizáltan közlekedjenek
- Utálom azokat, akik semmitmondó rendezvényekre jönnek be-fel vidékről, hogy aztán azzal jaszkarizzanak, hogy ott voltak
- Utálom azokat, akik kihordják a gyerekeiket eltanulni a proliságot
- Utálom a ténfergőket, akiknek semmi céljük nincs, csak basszák el az idejüket és bambulnak
- Utálom azokat, akik ordibálnak egymással, felszínes szarságokról beszélgetnek
- Utálom azokat, akik különlegesnek hiszik magukat
- Utálom azokat, akik nem hókhártennek mondják
- Utálom az alacsony jövedelműeket
- Utálom azokat, akik szarul öltözködnek, az istennek nem bírnak normálisan kinézni
- Utálom azokat, kigurulnak vagy fél kilométert a kibaszott parkba, csak hogy mutassák, hogy biciklisek, de amúgy elő sem veszik a szarjukat egész évben
- Utálom a pultnál balfaszkodókat
- Utálom azokat, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy más embereknek nem kéne foglalni az életterét
- Utálom azokat, akik szerintem nem elég intelligensek
- Utálom azokat, akiket nem értek
- Utálom azokat, akik nincsenek velem egy állásponton



Post Comment
You must be logged in to post a comment.