×

A komp fűtője elhajózott az Új-Hebridákra

A komp fűtője elhajózott az Új-Hebridákra

vau, aki a kompunk fűtője – mielőtt elhajózott az Új-Hebridákra, – mindenkinek a lelkére kötötte, hogy fotózásnál soha ne használjatok JPEG-et.
Erre ma küldött egy JPEG formátumú fotót, hogy Justin. Nem tudom, ő a Timberlake-e, mert a képen egy tó is van, de amúgy egy kopár dombot látni farönkökkel, távolban fehér vitorlákkal, szóval ezt küldte nektek. Szigorúan előírta, hogy JPEG-et 320×200-as felbontásnál nagyobb méretben soha ne használjunk. bernard írógépén nincs JPEG méretező, így végül nekem kellett a technikai oldalát biztosítani ennek a feladatnak (is).

A címlap idézet ebből a Rejtő könyvből való, gondolom mindenkinek megvan Az előretolt helyőrség, az olyasmi, mint a mi kis holdbázisunk.

Mióta elment a fűtőnk, kevesebb lett a melegség, bepakolta a ládájába, ez már szinte biztos.

Mi van a táskámban, ha vitorlázok?

Nyilván a “Lulu, ha visszatérek a Fidzsiről” chanson-t fütyörészve pakolt.

Ti amúgy mit vinnétek magatokkal egy ilyen hajóútra?

 

33 comments

comments user
egyedi

palacsintát akarok!!! Blue te úgyis hozzá vagy szokva a lányok kiszolgálásához. tarthatnál egy palacsintázást valamikor, ha már mindig csorgatod a nyálam az emlegetésével

    comments user
    taro

    viszek fahéjat meg cukrot

      comments user
      egyedi

      én meg diót

        comments user
        taro

        tejföl meg csak lesz a hűtőben

          comments user
          egyedi

          de ha kell, a túrót is bevállalom 🙂

          comments user
          taro

          ne folytassuk, mert még a végén a palacsintát is mi sütjük meg ☺

          comments user
          egyedi

          na azt nem 🙂

          comments user
          SpaceWolf

          Dehogynem.

          comments user
          egyedi

          ne legyél már ellendrukker

          comments user
          taro

          NA!!!!!

    comments user
    taro

    wolfi is ezzel védekezett tegnap…

    comments user
    taro

    meghagytad a legjobb részét a kikötői macskáknak?

    comments user
    Magister Ludi

    milyen szép halfej! egy éhes róka a fél fülét odaadná érte.

comments user


kompótot, mert az legalább körte, nem úgy, mint a lekvár, ami meg barack

comments user
vau

És ferde a horizont is bazz… Ne fotózzatok telefonnal.

    comments user
    taro

    nem a horizont ferde, hanem a kép 😑

comments user
:/

Nem szoktam, fotózásnál általában telefont vagy fényképezőt használok 😐

comments user
SpaceWolf

Nice shot, Red Two! 😀

comments user
taro

egyébként szeretem rejtőt ☺… csíkos meg pöttyös könyvek helyett rejtőt olvastam

comments user
vau

Ha itt lennetek tudnatok, hogy a “Lulu ha visszaterek fidzsirol” feludules lenne.

comments user
orizatriznyák

Lehetne valaki Fülig Jimmy. Ő is ellátta a Honolulu-Star fedélzetén a fűtői feladatokat, és még pincér is volt közben.

comments user
α Centauri

komp fűtője????????????????????????????????????

comments user
Bernard Black

hogy visszaél a hatalmával, hogy csak ő tud pollt betenni, nahiszen.

You May Have Missed