×

Valami hull az égből #2

111 comments

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    És kinek van meg fekete lemezen? 🙂

comments user


If we could include eternity in a single moment - as the theory of relativity allows us to - then november rain would, and indeed does, last forever, and thus the line would go:
"Nothing lasts forever,
except november rain
",
however it would not be entirely correct, for in such case everything else could also be similarly included in that said moment, and so november rain would not be an exception - everything would last forever.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Ugye-ugye.
    Azért érzed. 🙂

comments user
:/

Igazi partigyilkos zene, nem bulizós de nem is lassú 😂

    comments user
    Ziles Gizi

    Amikor mocsok mód aljasul megbánt a sors, kissé ittasan tudom ezt énekelni.

      comments user
      :/

      Akkor kell gitározni egy templom előtt 😊

        comments user
        Ziles Gizi

        Lófaszt. Felugrok a bárpultra, lerúgom a cipőmet és elkérem a csapos telefonszámát mielőtt leszednek a barinők. A templomot ilyenkor elfelejtem a klippet meg nem látom mert retró zenegépen nyomatom az alapot!

        comments user
        orizatriznyák

        Ha gitárban nem is, de léggitárban nagyon ott vagyok. (basszus, vennem kell hozzá húrt)

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Oööö nope.
    Ez ilyen összebújós, témaváltós.
    Milyen diszkóba jártál?

      comments user
      :/

      Kashmir, gödör… nem szolt egyik helyen sem 😐

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        A gödörbe nem csak ilyen deszkás hippik jártak?

          comments user
          :/

          Bringások is 😁
          De ott van(volt) még a ZP, az A38…

          comments user
          SpaceWolf

          A ZP ugye átköltözött az Infopark mellé. Most azt nem tudom így fejből, hogy a Luftwaffésok, vagy az IBM-es skacok vannak-e hozzá legközelebb, de az esti műszak biztosan nagyon élvezi.

          comments user
          :/

          Az új helyén nem is voltam csak egyszer 😕

          comments user
          D. Pin Trouble

          Ha megnyugtat, én a régin sem
          #vidékisuttyóvagyok

          comments user
          :/

          Bánhatod, jó kis hely volt.

          comments user
          D. Pin Trouble

          200+ kilométerre tőlem…

comments user
Ziles Gizi

Négy hét és karácsony! Gondoltam szólok, ha valakinek jó kedve lenne, ( nekem ) az felejtse el!

    comments user
    :/

    Ettől lesz csak igazán 😊

    comments user
    egyedi

    csak szólok, hogy pont ma jöttem rá, hogy nincs az már annyi sem 🙂

      comments user
      Ziles Gizi

      Na várjál. Vasárnap lesz első advent.

        comments user
        egyedi

        igen, de a negyedik meg már dec. 24-e 🙂 becsapós!

          comments user
          Ziles Gizi

          A matek engem mindig összezavar 🙂

          comments user
          egyedi

          :)) azért vettem elő én is a naptárt 🙂
          meg hát a 24 nap sem jött össze a 4 héttel, gondoltam itt valami nem stimmel

          comments user
          Ziles Gizi

          A 4 gyertya miatt 4 hétben gondolkodtam. Most rám tört a pánik 😀

          comments user
          egyedi

          jobb félni, mint megijedni :)))

          comments user
          emp

          Jelentkezz allamtitkari, esetleg miniszteri posztra. Ott ez elonynek szamit.

comments user
SpaceWolf

Slash elmehet a picsába. Mindig ez jut eszembe amikor hallom.
Baszki, ha 10 életem lenne, akkor sem tudnék így gitározni.

    comments user
    :/

    Akkor legalább tegyél egy pulit a fejedre 😉

      comments user
      SpaceWolf

      Aha. Aztán megkapom, hogy én vagyok Picur.

        comments user
        :/

        Basszus, rá kellett keresnem 😌

          comments user
          emp

          Nem vagy eleg oreg. A Pompom az klasszikus.

          comments user
          :/

          Pedig igyekszem! Napról-napra 😊

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    És kinek van sunburst telecaster gitárja, dupla humbucker hangszedővel?
    Á, dehogy. Ki nem találod.
    https://uploads.disquscdn.com/images/5d9bd35878d119c5b2e9d6d862ae3a5ddfd402eae76896857c9e94b966e21b06.png

      comments user
      SpaceWolf

      Nem jutottam el még odáig, hogy lefényképezzem azt a villanygitárt amit otthon-otthon hagyok porosodni. Tetszeni fog.

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Átugrottam egy 600-as motor kormányán, a jobb kezem koordinálása az elég vicces. 🙂
        Ez egy xbox játékhoz van, a Guitar Hero helyett, itt azért szeretjük a bolondozást, ezt ugyanannyi volt mint egy kontroller.

          comments user
          SpaceWolf

          🙂

          comments user
          Kolyok12

          rendes ember aláfekszik a motornak, nem kormány felett ugrál.

        comments user
        Kolyok12

        nekem egy csodás telecaster replika van. de lenyomnám vele slasht, csak előtte el kéne törnöm a kezeit. meg az ujjait biztos ami biztos.

      comments user
      Kolyok12

      ez nem is telecaster hanem les paul. de értem.

    comments user
    fatherstack

    Pedig slash egy teljesen középszerű gitáros. És nem trollkodok, hanem tudományos tény.

      comments user
      SpaceWolf

      Elhiszem. Viszont mivel én rettentően szar gitáros vagyok, így a fenti állítás továbbra is igaz. 🙂

comments user


Akkor is az Estranged az egyetlen jó számuk.

comments user
orizatriznyák

Azért nem megyek el szó nélkül amellett, hogy az ebédem (és ez itt most egy 8-10 oldalas tudományos értekezésekről szóló írásnak a helye) mogyorós Balaton szelet. Tudok élni.

    comments user
    Ziles Gizi

    Dobjál rá egy kókuszost is! Nagyon finom!

    comments user
    Bernard Black

    nekem egy tepertős hatszög, ami voltaképpen egy pogácsa

      comments user
      ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

      Betippelem: lidliben jártál.

        comments user
        

        A sparban adnak tepertős hatszöget, a lidliben betyárkorong van, vagy mi a tököm.

        comments user
        Bernard Black

        pedig aldiban

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Meh, megette a penész a tippjeimet.
          Mondjuk vastagkolbászon eladjuk szaláminak.
          Holdszalámi?
          Elég menő.

      comments user
      D. Pin Trouble

      Nem pogácsa, az új élelmiszertörvény nem engedi, hogy mindenféle ipari szart adjanak el tepertős pogácsának, ami egy HUNGARIKUM!
      Ezért most hatszög a neve.

        comments user
        

        Csak akkor lehet pogácsa, ha zsírt lehet belőle fakasztani és tepsinként minimum fél marék hentesfanszőrzetet is belesütöttek.

          comments user
          Ziles Gizi

          Szerintem meg akkor ha hamuban sütik.

        comments user
        Bernard Black

        a helyükben dacból direkt kerek pogácsát árultam volna hatszög néven

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Ha marketinges lennék, ilyeneket találnék ki a pogácsára
          – egészségszelet
          – laktózmentes szelet
          – jó szelet

          comments user
          Kolyok12

          sör szelet

          comments user
          Bernard Black

          csomagolt jóság

          comments user
          Magister Ludi

          csomagolt jószág

        comments user
        emp

        Ipari szalonnas es allati eredetu nyesedekes sokszog.

          comments user
          Magister Ludi

          tulajdonképpen tepertős poliédernek kéne hívni, akkor mindenki tudná, miről van szó.

      comments user
      ✪☼­­

      Nekem egy 46centi átmérőjű fűszeres marhahúsos baconös tarjás pepperonis szalámis friss paradicsomos korong.

      comments user
      emp

      Es meg mondjak, hogy tok hulyeseg a matek.
      Ha nem tanitottak volna emelt szinten, nem ismerted volna fel a hatszoget.

    comments user
    

    Az étcsokis Boci Napolini egész finom.

      comments user
      orizatriznyák

      Nem szeretem az étcsokit, mondjuk azért nagy ritkán elmajszolok egy
      tábla Katica tortabevonót. (de ha lehet ez maradjon már köztünk.)

    comments user
    emp

    En egesz napra hoztam 6 szottyos malnas muffint. Cukormentest, mint kiderult rogton az elso utan.
    Nem ajanlom emberi fogyasztasra.

    comments user
    Kolyok12

    én töltött káposztát ettem, de szerintem az összes borsot az én adagomba rakták, volt benne vagy 40 és abból 20-ra rá is haraptam.

    comments user
    dzsungelmacs

    finomabb lehetett, mint a penészes sült gesztenyém.

comments user
Vaníliás Póni Puding

Röpke 5 óra alatt elkészült életem első barna mártása. Tökéletes lett, bár nem marhacsontból csináltam, mert az persze nem volt, hanem 60 deka marhalapockából, úgyhogy most a macsik a pépes főtt husit kapják majd zöldséggel. Kb. életük végéig, mert annyi van.
És még el sem kezdtem főzni… Az eső meg elmehet a picsába, utálom, hogy egész nap sötét van.

    comments user
    ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

    Csináljunk egy gasztrocsütörtök szériát?
    Ez azon túl hogy jól hangzik, simán megérne egy (több) posztot.
    Mókus mostanság elfoglalt, de gyere be vendégposztba, ez nagyon jó téma.

      comments user
      Vaníliás Póni Puding

      Jó móka. Most úgyis konyhai cuccokat kértem a Jézuskától. Estére megy a barna mártás mellé a kacsamell, pirított reszelt krumplival és baconös borsóval. Alig várom.

        comments user
        ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

        Felvegyelek ide írónak?
        Látod milyen kis bénácskák vagyunk, elférne egy Póni is simán a gasztrokalandjaival.
        Úgysem olvassa senki csak mi öten.

          comments user
          Vaníliás Póni Puding

          GasztroPóni, jól hangzik 😀 De pudingról nem írok, azt nem tudok csinálni.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Atyaég milyen mélcímed lesz. 😀

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Küldök mélt, próbáld ki, be tudsz-e csekkolni a kompra.

          comments user
          Vaníliás Póni Puding

          Be tudtam 🙂
          Majd csinálok képeket, meg holnap sztem írok, hogy hogy sikerült 🙂

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Süti 🙂

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Engem nem akarsz felvenni? 🙁

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          bernard és vau a főilletékes, Pónit mind ismerjük, ezért bátorkodtam
          De írj ide nyugodtan egy bemutatkozó posztot: bernard@holdkomp.rocks, vau@holdkomp.rocks, blue@holdkomp.rocks
          Minden szerzőnek örülünk.

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Köszi 🙂

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Írtam. Küldtem referenciaoldalt is.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Nekem tuti nem írtál.
          blue@holdkomp.rocks

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Oda küldtem, esküszöm.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Nabazmeg.
          Hogy a picsába kerültél levélszemétbe?
          Az outlook elmehe a tuggyukhova.
          Megvárom a többieket, de tényleg küldtél mélt.

          comments user
          ★☆☭IonágyúS ЯiszpekTPónY☭☆★

          Mélt megkaptad?

          comments user
          The Winter Soldier ⭐

          Meg. A spam mappába :D, válaszoltam is.

    comments user
    Ziles Gizi

    Marhalapocka finom. Ne add a macskának, csinálj hozzá vadasmártást meg zsemlegombócot.

      comments user
      Vaníliás Póni Puding

      De tök pépes az egész, 5 órán át főtt. Arra gondoltam, hogy esetleg betöltöm leveles tésztába és megsütöm.
      A macskákat meg annyira szeretem, hogy hagy egyenek ilyen finomat, a kicsi már nyersen is ette 🙂 Imádom, ha esznek 😀

        comments user
        Ziles Gizi

        Jól van akkor, add a cicának 🙂

comments user
The Winter Soldier ⭐

Azt én értem, hogy a tükröt úgy szabják a halottra, hogy teljes arc érzetét keltse, de hogy tudják azt úgy ráfaragni?

You May Have Missed