Valami hull az égből #2
Novemberi eső? Novemberben?
Sírjanak a gitárok!
‘Cause nothin’ lasts forever
Even cold November rain
Napi dallamtapadás rovatunkat olvashattátok.
Előzmény itt, de csak érzéssel:
Novemberi eső? Novemberben?
Sírjanak a gitárok!
‘Cause nothin’ lasts forever
Even cold November rain
Napi dallamtapadás rovatunkat olvashattátok.
Előzmény itt, de csak érzéssel:
És kinek van meg fekete lemezen? 🙂
If we could include eternity in a single moment - as the theory of relativity allows us to - then november rain would, and indeed does, last forever, and thus the line would go:
"Nothing lasts forever,
except november rain",
however it would not be entirely correct, for in such case everything else could also be similarly included in that said moment, and so november rain would not be an exception - everything would last forever.
Ugye-ugye.
Azért érzed. 🙂
Ez mennyivel pozitívabb
Igazi partigyilkos zene, nem bulizós de nem is lassú 😂
Amikor mocsok mód aljasul megbánt a sors, kissé ittasan tudom ezt énekelni.
Akkor kell gitározni egy templom előtt 😊
Lófaszt. Felugrok a bárpultra, lerúgom a cipőmet és elkérem a csapos telefonszámát mielőtt leszednek a barinők. A templomot ilyenkor elfelejtem a klippet meg nem látom mert retró zenegépen nyomatom az alapot!
Ha gitárban nem is, de léggitárban nagyon ott vagyok. (basszus, vennem kell hozzá húrt)
:DD
Oööö nope.
Ez ilyen összebújós, témaváltós.
Milyen diszkóba jártál?
Kashmir, gödör… nem szolt egyik helyen sem 😐
A gödörbe nem csak ilyen deszkás hippik jártak?
Bringások is 😁
De ott van(volt) még a ZP, az A38…
A ZP ugye átköltözött az Infopark mellé. Most azt nem tudom így fejből, hogy a Luftwaffésok, vagy az IBM-es skacok vannak-e hozzá legközelebb, de az esti műszak biztosan nagyon élvezi.
Az új helyén nem is voltam csak egyszer 😕
Ha megnyugtat, én a régin sem
#vidékisuttyóvagyok
Bánhatod, jó kis hely volt.
200+ kilométerre tőlem…
Négy hét és karácsony! Gondoltam szólok, ha valakinek jó kedve lenne, ( nekem ) az felejtse el!
Ettől lesz csak igazán 😊
csak szólok, hogy pont ma jöttem rá, hogy nincs az már annyi sem 🙂
Na várjál. Vasárnap lesz első advent.
igen, de a negyedik meg már dec. 24-e 🙂 becsapós!
A matek engem mindig összezavar 🙂
:)) azért vettem elő én is a naptárt 🙂
meg hát a 24 nap sem jött össze a 4 héttel, gondoltam itt valami nem stimmel
A 4 gyertya miatt 4 hétben gondolkodtam. Most rám tört a pánik 😀
jobb félni, mint megijedni :)))
Jelentkezz allamtitkari, esetleg miniszteri posztra. Ott ez elonynek szamit.
Slash elmehet a picsába. Mindig ez jut eszembe amikor hallom.
Baszki, ha 10 életem lenne, akkor sem tudnék így gitározni.
Akkor legalább tegyél egy pulit a fejedre 😉
Aha. Aztán megkapom, hogy én vagyok Picur.
Basszus, rá kellett keresnem 😌
Nem vagy eleg oreg. A Pompom az klasszikus.
Pedig igyekszem! Napról-napra 😊
És kinek van sunburst telecaster gitárja, dupla humbucker hangszedővel?
Á, dehogy. Ki nem találod.
https://uploads.disquscdn.com/images/5d9bd35878d119c5b2e9d6d862ae3a5ddfd402eae76896857c9e94b966e21b06.png
Nem jutottam el még odáig, hogy lefényképezzem azt a villanygitárt amit otthon-otthon hagyok porosodni. Tetszeni fog.
Átugrottam egy 600-as motor kormányán, a jobb kezem koordinálása az elég vicces. 🙂
Ez egy xbox játékhoz van, a Guitar Hero helyett, itt azért szeretjük a bolondozást, ezt ugyanannyi volt mint egy kontroller.
🙂
rendes ember aláfekszik a motornak, nem kormány felett ugrál.
nekem egy csodás telecaster replika van. de lenyomnám vele slasht, csak előtte el kéne törnöm a kezeit. meg az ujjait biztos ami biztos.
ez nem is telecaster hanem les paul. de értem.
Óbazmeg ez tényleg a Les Paul.
Elnézést minden olvasónktól.
Több gitárt is tartunk, néha összekeverem.
pedig rá is van írva 🙂
Kétszer is. Azért ekkora benézést.
https://uploads.disquscdn.com/images/4f8ce63ddf7ab7a2750a9446a0ede06e0489eee6e43b1a0c21fa048dfe9938ec.png
biztos adná rajta a bocbocitarka. kb arra emlékszem.
Pedig slash egy teljesen középszerű gitáros. És nem trollkodok, hanem tudományos tény.
Elhiszem. Viszont mivel én rettentően szar gitáros vagyok, így a fenti állítás továbbra is igaz. 🙂
Akkor is az Estranged az egyetlen jó számuk.
A Fekete Album után eladták magukat.
Jaja, a Jönnek a férgek volt az utolsó igazi album.
Minden album fekete, ha bakeliten adják ki.
Ez persze nem így van.
A hanglemez vinil. Lehet szürke is, mint a hétköznapi lét nyomorúsága.
És ki nem találnád, kinek van nem fekete vinil lemeze is. A háttérben a sunburst gitár.
https://uploads.disquscdn.com/images/2d7d2bab71ef30e1d8b14ba7cee84b10012d959cfbbbcacadc2f919b8177c7d4.png
Mikor lenyomtam az enter-t, már tudtam, hogy mi következik.
:DDDD
nem is, mert az Ain’t it fun.
dust and bones
Azért nem megyek el szó nélkül amellett, hogy az ebédem (és ez itt most egy 8-10 oldalas tudományos értekezésekről szóló írásnak a helye) mogyorós Balaton szelet. Tudok élni.
Dobjál rá egy kókuszost is! Nagyon finom!
nekem egy tepertős hatszög, ami voltaképpen egy pogácsa
Betippelem: lidliben jártál.
A sparban adnak tepertős hatszöget, a lidliben betyárkorong van, vagy mi a tököm.
Én most épp sírok a félbevágott fejű herceglány miatt, haggyatok. Senki nem figyel a részletekre.
https://uploads.disquscdn.com/images/b31eddea6471f609c677cacbc7b7ba37ec89b2a63b6e7402c37cc8d67060b2ab.png
Ja, hát ha a céges gépen látnám a képeket, biztos érzékenyebb lennék a finom nüanszok iránt is azokon.
Harvey Dent nője lehet ez a Stephanie Seymour.
pedig aldiban
Meh, megette a penész a tippjeimet.
Mondjuk vastagkolbászon eladjuk szaláminak.
Holdszalámi?
Elég menő.
Nem pogácsa, az új élelmiszertörvény nem engedi, hogy mindenféle ipari szart adjanak el tepertős pogácsának, ami egy HUNGARIKUM!
Ezért most hatszög a neve.
Csak akkor lehet pogácsa, ha zsírt lehet belőle fakasztani és tepsinként minimum fél marék hentesfanszőrzetet is belesütöttek.
Szerintem meg akkor ha hamuban sütik.
a helyükben dacból direkt kerek pogácsát árultam volna hatszög néven
Ha marketinges lennék, ilyeneket találnék ki a pogácsára
– egészségszelet
– laktózmentes szelet
– jó szelet
sör szelet
csomagolt jóság
csomagolt jószág
Ipari szalonnas es allati eredetu nyesedekes sokszog.
tulajdonképpen tepertős poliédernek kéne hívni, akkor mindenki tudná, miről van szó.
Nekem egy 46centi átmérőjű fűszeres marhahúsos baconös tarjás pepperonis szalámis friss paradicsomos korong.
Es meg mondjak, hogy tok hulyeseg a matek.
Ha nem tanitottak volna emelt szinten, nem ismerted volna fel a hatszoget.
Az étcsokis Boci Napolini egész finom.
Nem szeretem az étcsokit, mondjuk azért nagy ritkán elmajszolok egy
tábla Katica tortabevonót. (de ha lehet ez maradjon már köztünk.)
En egesz napra hoztam 6 szottyos malnas muffint. Cukormentest, mint kiderult rogton az elso utan.
Nem ajanlom emberi fogyasztasra.
én töltött káposztát ettem, de szerintem az összes borsot az én adagomba rakták, volt benne vagy 40 és abból 20-ra rá is haraptam.
finomabb lehetett, mint a penészes sült gesztenyém.
Gondolom gombaskent arultak.
Röpke 5 óra alatt elkészült életem első barna mártása. Tökéletes lett, bár nem marhacsontból csináltam, mert az persze nem volt, hanem 60 deka marhalapockából, úgyhogy most a macsik a pépes főtt husit kapják majd zöldséggel. Kb. életük végéig, mert annyi van.
És még el sem kezdtem főzni… Az eső meg elmehet a picsába, utálom, hogy egész nap sötét van.
Csináljunk egy gasztrocsütörtök szériát?
Ez azon túl hogy jól hangzik, simán megérne egy (több) posztot.
Mókus mostanság elfoglalt, de gyere be vendégposztba, ez nagyon jó téma.
Jó móka. Most úgyis konyhai cuccokat kértem a Jézuskától. Estére megy a barna mártás mellé a kacsamell, pirított reszelt krumplival és baconös borsóval. Alig várom.
Felvegyelek ide írónak?
Látod milyen kis bénácskák vagyunk, elférne egy Póni is simán a gasztrokalandjaival.
Úgysem olvassa senki csak mi öten.
GasztroPóni, jól hangzik 😀 De pudingról nem írok, azt nem tudok csinálni.
Atyaég milyen mélcímed lesz. 😀
Küldök mélt, próbáld ki, be tudsz-e csekkolni a kompra.
Be tudtam 🙂
Majd csinálok képeket, meg holnap sztem írok, hogy hogy sikerült 🙂
Süti 🙂
Engem nem akarsz felvenni? 🙁
bernard és vau a főilletékes, Pónit mind ismerjük, ezért bátorkodtam
De írj ide nyugodtan egy bemutatkozó posztot: bernard@holdkomp.rocks, vau@holdkomp.rocks, blue@holdkomp.rocks
Minden szerzőnek örülünk.
Köszi 🙂
Írtam. Küldtem referenciaoldalt is.
Oda küldtem, esküszöm.
Nabazmeg.
Hogy a picsába kerültél levélszemétbe?
Az outlook elmehe a tuggyukhova.
Megvárom a többieket, de tényleg küldtél mélt.
Mélt megkaptad?
Meg. A spam mappába :D, válaszoltam is.
Marhalapocka finom. Ne add a macskának, csinálj hozzá vadasmártást meg zsemlegombócot.
De tök pépes az egész, 5 órán át főtt. Arra gondoltam, hogy esetleg betöltöm leveles tésztába és megsütöm.
A macskákat meg annyira szeretem, hogy hagy egyenek ilyen finomat, a kicsi már nyersen is ette 🙂 Imádom, ha esznek 😀
Jól van akkor, add a cicának 🙂
Azt én értem, hogy a tükröt úgy szabják a halottra, hogy teljes arc érzetét keltse, de hogy tudják azt úgy ráfaragni?
You must be logged in to post a comment.
111 comments