A robotok elveszik a munkádat? Kis hírek a nagyvilágból…
Az amazon bemutatta a legújabb kiszállító robotját. A fogadtatása nem mindenhol lett teljesen pozitív.
A technológia fejlődése úgy általánosságban szinte azonnali rombolási vágyat vált ki embertársaink egy részéből.
Azt nagyjából lehet sejteni, hogy bármi, ami a lustaságból táplálkozik az csak előre viszi az emberiséget – gondoljunk itt a mosógépre, a mosogatógépre, az otthoni takarítórobotokra. Akárhogy is nézzük mi ez, ha nem haladás?
Mégis, amikor úgy argumentálódik, hogy egy robot behelyettesíthető egy emberi munkakörbe – horribile dictu képes több ember munkáját is elvégezni -, azonnal beindul a mindenkiben belül ott élő, vele született luddita.
A divat mondja meg, hogy ki vagy? Nem, a görbült téridő és a ludditák.
Az amazon Scout (cserkész) névre keresztelt aprócska hatkerekűje azt a feladatot kapta, hogy a kellően urbanizált területeken házról házra járva pár órán belül kivigye a frissen megrendelt, nélkülözhetetlen robothalat vagy éppen Manilius mesterművét az asztrológiáról. A felbukkanása tehát hamarosan Tatabányán is várható.
Na de lássuk is a reakciókat!
Gondolom, ehhez a képhez (nem mozgókép, ne kattintsátok) nem kell túl sok mindent hozzáfűzni, kommentár nélkül egy ikonikus jelenet.

Ahogy várható volt, azonnal jöt az átkötés a budira, Proud Bulba csiripmágus nem is fogta vissza magát, amint feltűnik a robotpóstás a környéken, nyilvános vécévé alakítaná.

De a legőszintébb mégis a string nickű user, ő önmaga vállalná be a feladatot. Mármint a kis kék guruló mobil vécé azonnali használatát és bele is szarna.

i want to poop in it
Ha szerelnek bele seggmosós mobil bidét, az állítható hőmérsékletű és erősségű vízsugárral, szerintem sorba fogunk állni mi is.



Post Comment
You must be logged in to post a comment.