Ne egyetek nyers százlábút
Nem olyan jó ötlet, mint amennyire elsőre tűnik.
A százlábúak nem csak kurva undorítóan néznek ki, hanem valószínűleg nem is túl finomak, két kínai mégis bekapott néhányat. A rusnya dögöket a helyi piacon vásárolták, és nem túl meglepő módon gyógyszernek akarták használni – ez nem túl meglepő, mert a kínaiak hajlamosak minden lószart gyógyszernek tekinteni, és mint a legtöbb különös alapanyag, a százlábú is hajlamos mindent is gyógyítani. Az már nem lep meg, hogy az orrszarvúszarvért vagyonokat adnak ki, ha jól emlékszem, az a természetes viagra, még egy kis porrá őrölt tigrisfasz is belefér olykor, de ha van valami, ahol ideje meghúzni a határt, az szerintem pont a százlábú lesz, pláne nyersen.
Eleve elég hülye ötletnek tűnik megenni valami olyat, ami úgy néz ki, mint egy százlábú, ráadásul ezek a dögök jó nagyot csípnek is, ráadásul egy ilyen fertelem simán képes megenni mondjuk egy kígyót is, ami amellett, hogy szintén elég szarul hangzik, azt is jelenti, hogy a természet arra alkotta ezeket a jószágokat, hogy vagy lőjük ki őket az űrbe és robbantsunk fel mellettük egy atombombát, vagy kurvára hagyjuk őket békén százlábúskodni valami kő alatt, és ennyi. De nem elég, hogy már teljesen egészséges állapotukban is baromi undorítóak ezek a dögök, még bélférgesek is. Eddig úgy gondolták, hogy ez is azok közé a dolgok közé tartozik, amelyek sosem történhetnek meg egy százlábúval, de most kiderült, hogy de. Ehhez az kellett, hogy a két kínai, miután megette, rosszul legyen (ezt nem csodálom). Fejfájásra és nyakmerevségre panaszkodtak, a dokik úgy gondolták, hogy meningitis lesz ez, és igazuk lett, szerencsére a két hülye kínai, egyébként anya és fia, gyógyszeres kezeléssel megúszták az esetet. A következő betegség esetén tudnám nekik javasolni azt a módszert, amitől egy indiai pasi próbálkozott, neki egy fém vödörkét gyuszmákoltak föl a segglukába, mert fájt a hasa, de nem múlt el.
(via)



Post Comment
You must be logged in to post a comment.